Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek randizni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek randizni?

Figyelt kérdés
Hova vihetnék egy szórakozni vágyó lányt? Egy tök szép rétre kicsit lazulni vagy biliárdozni? Ki kéne találnom a randi előtt. Biliárdozni izgalmasabb csak kicsit füstösebb a levegő.Mit tegyek?
2009. jún. 20. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hányadik randi, és hogy mennyire ismeritek egymást. Én személy szerint inkább a rétre mennék, és elterülnék ott a földre, aztán mellémzuhanna a srác, aztán néznénk az eget, és közben beszélgetnénk.:D De ahogy látom, benne van a kérdésedben, hogy "egy szórakozni vágyó lányt". Ebben az esetben lehethogy inkább a billiárdot kéne választani.
2009. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első randi és ismerősként ismertem. Olyanként akit h látsz az utcán köszönsz neki de kb ennyi.
2009. jún. 21. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogjatok két üveg bort, vagy ami tetszik suttyanjatok le egy park eldugottabb partján, oszt dumcsizzatok.

szerintem ez az arany középút. :)

2009. jún. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet. Kár hogy nemet mondott :S dehát nem vagyok az esete :P Tudjátok hogy megy ez :) azért köszi és azt hiszem meg is fogadom tanácsodat :P
2009. jún. 21. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Na, majd legközelebb. ;)
2009. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!