Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjek el egy fiúval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjek el egy fiúval randizni?

Figyelt kérdés
Mék csak 11 és fél vok és elakarnék valahovan menni a barátommal de a szüleim nem engednek el a városba bemenni.Mégis hogy tudjak elmenni egy randira?
2008. szept. 8. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kutyusod, vigyétek el közösen sétáltatni.
2008. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs... menjetek ki a játszótérre :) tudom hülyén hangzik, de Én 18 éves vagyok és még 18 évesen is nagyon szeretek hintázni :D barátommal 9hónapja vagyunk együtt és van, hogy elmegyünk sétálni és mindig mondom neki, h menjünk a játszótérre.. :) Én elhintázgatok, ő ott ül a padon és beszélgetünk :) Ő meg folyton mosolyog rajtam :D

De ha anyudék nem engednek fel a városba, akkor ne menj, 11 éves vagy, biztos nagyon féltenek, engem is féltettek és engem sem engedtek... de hátha van a közeletekben vmi játszótér... vagy ha nem szeretsz hintázni leültök egy padra elmentek egy parkba beszélgetni, sétálni a friss levegőn lesztek :)

sok sikert nektek!! :)

2008. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
El is hívhatod a barátodat hozzátok, ott is beszélgethettek, nézhettek filmet, számítógépezhettek -az is valahol randi! Ha a fiú Veled kb. egykorú, és szüleid beszélgetnek vele, megismerik, látják, hogy rendes gyerek, akkor az is lehet, hogy később elengednek vele.
2008. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Margitszigetre pl
2008. szept. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
főleg ha nem arra lakik.... :D
2008. szept. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha pesten laksz vagy a Margitsziget közelében akkor menj a Margitszigetre amúgy veszélyes főként ha nem is pesti vagy:) (kijavítottam magam)
2008. szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A szüleid ugye tudják, hogy egy fiúval mennél?

Mert ha igen akkor rátudnád venni őket, hogy engedjenek el vele moziba. Vagy ha van kutyád akkor a sétáltatás jó ötlet. Vagy csak ti ketten sétálni egy szép parkban, elmehetnétek fagyizni, vagy valahol inni valamit. Az állatkertbe elengednek a szüleid egyedül? Mert ha igen akkor az is jó. Menjetek a játszóházba! :) (dehogyis vicc volt)

2008. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!