Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ingyenes elfoglaltásgok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ingyenes elfoglaltásgokra menjek suli után?

Figyelt kérdés
Mindig jártam sportra, meg nyelvórára, de a szüleim ezt most nem tudják fizetni. És jó lenne valamivel elfoglalnom magam hétköznap délutánonként, mert nagyon idegesít, h olyan hamar érek haza, és persze mekibe sem mehetek minden nap, szóval szeretnék valami rendszeres elfoglaltságot, ahivá odamehetek, stb, és ahol új embereket ismerhetek meg. A suliban már járok egyre, de az het 1 alkalom, és más nincs ott.
2011. okt. 4. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem hazamész,eszel,gépezel-kivered,tanulsz,eszel,kivered
2011. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van igyenes sport is biztos a suliban, vagy bárhol. Én is így kézilabdáztam a helyi csapatban.
2011. okt. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kosarazni jártam.

De volt más iskolai sport is.


Van modellező kör is. nálunk ingyenes.


Vannak tánc klubok ,az amatőr csapatok ingyenesek, de a fellépéseknél fizetni kell a ruhát.


Rajz is ingyenes. Kollégiumi foglalkozások szakkörök is ingyenesek. (állam fizeti)

2011. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A suliban már járok egy sportra, de az mondom, csak heti 1szer van, és nagyon más nincs is a sulinkban. Nagyon kevés a szakkör. kb ennyi:( És vmi érdekesebbre gondoltam, mint a modellező xD A táncklub tök jól hangzik, majd rákeresek, remélem találok vmit.
2011. okt. 4. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2011. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Budapest
2011. okt. 6. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!