Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » És akkor most mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

És akkor most mit csináljak? ( többi lent )

Figyelt kérdés
13/L vaygok és már 2 éve együtt vagyunk a barátommal ő 16 éves . ő már le akart velem feküdni és én anyira szeretem h lefeküdtem vele. meg beszéltük h nem mondjuk el senkinek csak azoknak akik a leg fontosabbak én elmondtam a legjobb bnőmnek ő elmondta az apujának meg az uncsitesójának. de egy kisvárosvan élünk és a város legkavarósabb csaja meg tudta ( nem tudom h hogyan ), jah és az én nagy bátyám is aki már gyanakszik . mit tudok iylenkor csinálni?
2010. júl. 10. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Mit tudnál, semmit. Nem azért kell lefeküdni valakivel mert szereted és örömet akarsz neki okozni hanem ha mindketten akarjátok. Ja és 14 év alatt bűncselekmény, bezárhatják a barátodat ha megtudják
2010. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
ööhm akkor én nem feküdtem volna le vele ha nem akartam volna :W:W. és nem kérdeztem egyebet csak azt h mit tudok csinálni.
2010. júl. 10. 13:49
 3/19 anonim ***** válasza:

Vinni a húslevest a palidnak, a fiatalkorúak börtönébe.

Vigyél sok sikosítót is.:)

2010. júl. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
:)utolsó ez elevenbe talált, a palid megy a börtönbe
2010. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

idősebb fél → 14 év alatt 14–18 között 18 év fölött

fiatalabb fél

↓ közösülés fajtalanság közösülés fajtalanság közösülés fajtalanság

12 év alatt nincs büntetőjogi felelősség erőszakos közösülés szemérem elleni erőszak erőszakos közösülés szemérem elleni erőszak

12–14 között megrontás nem büntetendő megrontás megrontás

14 év fölött - nem büntetendő

2010. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem lett jó a táblázat, itt a link [link]
2010. júl. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha nem megy az értelmezés elárulom ez megrontás volt
2010. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

Ah, ugyan már! Ijesztgetitek a kislányt! Nem lesz semmi! Elvileg nem bántad meg! Akkor oda álltok majd a szülők elé és elmondjátok. "Szerelmesek" vagytok, vagy nem!? Most attól függetlenül, hogy valóban korán kezdetek bele, de ez van, már megtörtént. Ma ilyen rohanó világban élünk. Vagy ezt hozta a fogyasztó társadalom.

Na, az a lényeg, hogy nyugodj, meg! Nem fog bántani senki! Legalább is remélem. Ha a szüleid a kapcsolatot engedték, valószínű fel vannak rá készülve. S, már két éve??? Atyaég! :-) Na, mindegy NEM LESZ BAJ!

2010. júl. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
40%
Ha te is akartad, nem lesz belőle semmi gond, esetleg jól letolnak a szüleid, hogy ilyen fiatalon csináltad. Ez van:) Védekezzetek mindig;)
2010. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A te korodban senki sem kérdezi, hogy beleegyeztél-e.
2010. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!