Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez akkor bennem? Totál h*lye vagyok. Msnre mit irhatnék ezek után?

Figyelt kérdés

tegnap szakítottam a barátommal, elmondtam neki, hogy egyszerűen fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz, nem akarok hazudni neki, de ez nekem nem megy.

9Hónapig voltunk együtt.

Én 17vagyok, Ő20.

Mégis nagyon rosszul érzem magam, folyton őrá gondolok, és arra hogy nem könnyebbültem meg...olyan ürességet érzek.

Nagyon ideges és feszült vagyok!!!

Nemigazán köt le semmi...szomorú vagyok.

Nem éreztem hogy szerelmes vagyok belé...

De Ő engem nagyon szeret.

Én meg nem tudnám elviselni, ha mással lenne...de azt akarom hogy boldog legyen...tudom hogy ugysem fog örökké szeretni.

Felesleges lenne újrakezdeni, mert jönnének a problémák bennem, a kételyek. Nem lenne értelme.

Most szedtem le msnről a közös kiirásunkat, meg a közös képet, és nagyon rossz érzés, és feszült is vagyok.

Gondolkodtam azon, hogy kiirok valamit msnre, idézetként de semmi sem jut eszembe:(

Olyan fura ez az egész.

Azthittem megkellett volna könnyebbülnöm... de csak rosszabb lett:S


2010. júl. 10. 10:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
amugy most smseztünk.
2010. júl. 10. 10:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!