Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi ez akkor bennem? Totál h*lye vagyok. Msnre mit irhatnék ezek után?

Figyelt kérdés

tegnap szakítottam a barátommal, elmondtam neki, hogy egyszerűen fiatal vagyok egy komoly kapcsolathoz, nem akarok hazudni neki, de ez nekem nem megy.

9Hónapig voltunk együtt.

Én 17vagyok, Ő20.

Mégis nagyon rosszul érzem magam, folyton őrá gondolok, és arra hogy nem könnyebbültem meg...olyan ürességet érzek.

Nagyon ideges és feszült vagyok!!!

Nemigazán köt le semmi...szomorú vagyok.

Nem éreztem hogy szerelmes vagyok belé...

De Ő engem nagyon szeret.

Én meg nem tudnám elviselni, ha mással lenne...de azt akarom hogy boldog legyen...tudom hogy ugysem fog örökké szeretni.

Felesleges lenne újrakezdeni, mert jönnének a problémák bennem, a kételyek. Nem lenne értelme.

Most szedtem le msnről a közös kiirásunkat, meg a közös képet, és nagyon rossz érzés, és feszült is vagyok.

Gondolkodtam azon, hogy kiirok valamit msnre, idézetként de semmi sem jut eszembe:(

Olyan fura ez az egész.

Azthittem megkellett volna könnyebbülnöm... de csak rosszabb lett:S


2010. júl. 10. 10:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

most érzem azt, hogy teljesen össze vagyok zavarodva érzelmileg.

Mit tegyek??? Várjak???

2010. júl. 10. 10:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem volt sok szakításod eddig. A szakító félnek is állítólag ugyanolyan rossz. Kényelmetlen a helyzet. Ha most visszakodsz, ellentmondasz a szívednek, rosszabb lesz. Ha nem szereted, akkor jólvan ez így, ha két hónap múlva is így érzel, keresd fel. sok sikert
2010. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a se vele se nélküle érzés. Tudom most min mész keresztül.????
2010. júl. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

előtte volt már 2 kapcsolatom.

az egyik velem szakitott (nem fájt)

az elsővel én szakitottam 7hónap után. És akkor nem ezt éreztem, mert akkor gyülöltem a fiút és örültem hogy megszabadultam tőle.

Ez más érzés, az tuti!

2010. júl. 10. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Mindenki így érez, aki kicsit gondol mások érzéseire is. Egy szakítás akkor sem könnyű, ha te teszed ki a pontot a mondat végére. Először is nyugodj meg: jól döntöttél. Ha nem voltál szerelmes kár húzni-nyúzni a dolgot. Mindkettőtöknek jobb így.
2010. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor lehet hogy ez pont más. Csak kérdezem: nem lehet, hogy megillyestél, hogy ha komolyan gondolja, akkor kimaradsz valamiből később? Mert sok lány ilyen amúgy. De ha nem éreztél akkor mindegy is.
2010. júl. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
de mégis jó volt vele , jól éreztem magam a társaságában, és nem tudnám elviselni, ha teljesen kilépne az életemből, abba meg belehalnék ha mással látnám, vagy tudnám hogy más valakivel jár
2010. júl. 10. 10:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Várj egy kicsit,ennek el kell múlnia,ha tényleg nem szeretd a fiút.
2010. júl. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Két lehetőség van:

1. Azért érzed magad rosszul mert a szakító félnek is nehéz.


2. Esetleg most jöttél rá, így, hogy nincs veled, hogy milyen fontos neked és szereted. Ha úgy érted, hügy "üres" vagy, és úgy gondolod, sőt tudod, hogy szereted akkor hívd fel. De ha nem, akkor hagyd mert jobb lesz mindkettőtöknek!


L/18

2010. júl. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez meg lehet amit érzel csak önérzet, ha most mással látnád, lehet nem is szeretett. tudom, mert velem meg még gúnyolódott is a csaj egy másik nőt ha említettem, oszt ő szakított. Magyarán, hogy nem loholtam utána. De ha ő szeretett, ilyenkor ne várj baráti közeledést, nehéz az ilyen dolog amúgy. gondolj rá is.
2010. júl. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!