Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már nem szeret vagy csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret vagy csak nem bizik bennem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác akit szeretek és ő is engem.De eléd sokat veszünk össze, van hogy naponta. Mostanában furán viselkedik, nem mondja annyiszor hogy szeret mint régen, és amikor mondom neki hogy szeretem akkor azt mondja hogy bizonyítsam.. Meg mostanában nem beszélünk annyit, vagyis hogy nincs témánk. Most akkor már nem szeret vagy nem bízik bennem? Van egy csaj a suliba (nem vagyunk rosszba de jóba sem nagyon) és még akk összevoltam veszve a sráccal, és mondtam a csajnak hogy az a srác mindenkit le k*rvázik. és kiderült hogy a csajnak tetszik a srác, és sztem lehet hogy elmondta neki amit mondtam a srácról hogy mi meg össze vesszünk. de mentségemre hogy akkor télleg nem szerettem a srácot! és egyiknap amikor összevesztünk a sráccal a fejemhez vágta hogy én nemis szeretem őt, csak nem merem neki megmondani meg hogy én őt mindennek elmondom:O. de azóta már kibékültünk.. de nemtudom hogy miért ilyen mostanában..:S lehet mert nem bizik bennnem? vagy már unalmasnak tart mert nemtudunk semmiről dumálni és tovább lépett? (bocsi a hosszú szövegért)
2011. okt. 25. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet nem fogsz örülni amit írok sőt azt sem tudom hogy hány éves vagy de ez a kapcsolat régen rossz, tök mind1 hogy nem szeret vagy nem bízik benned a tény az tény hogy nektek hosszútávon semmi jó jövőtök nincs és ha ezt az ide íróknak nem is hiszed majd tapasztalod magadon, bár inkább jobb megelőzni a bajt. A szeretlek-re azt válaszolja hogy bizonyítsd és még vele vagy? Nem tudom néhány lány hogy gondolkozik vagy hogy mennyinek tartja magát de a te értékrendeden változtatni kéne, amúgy mivel kéne bizonyítanod? Helyben elvágni magad aztán na gyere csináld amit akarsz vagy házat vegyél neki és soha többé ne menj ki a házból mert csak az övé vagy? Gondolkozz el egy kicsit, bár szerintem fiatalé vagy még, nem fogsz belehalni ha nem ő lesz a nagy "Ő",meg a férjed.

További sok sikert.

2011. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:) bár hogy őszinte legyek erre gondolni sem akarok:/ 5 hónapig probáltam elfelejteni de nem megy:/ hiába nem beszéltünk, igy is egy suliba járunk:/

légyszi ha még tudok írni választ akkor irjatok hogy mitgondoltok.

2011. okt. 25. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!