Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szívesen elengeditek a barátot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szívesen elengeditek a barátotokat/barátnőtöket bulizni? úgy hogy nem vagytok ott. Mert most elment bulizni és féltem pedig tudom hogy szeret! De akkor is bennem van

Figyelt kérdés
2010. júl. 7. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:

:S nem akarlak elkeeríteni de én is elengedtem mindig tavaly a páromat és meg is csalt.


18/F

2010. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem kell engedélyt kérni a párunktól, hogy ide vagy oda menjünk. Nem tulajdona egyik sem a másiknak. 16 évesen volt egy barátom, akinek mondtam, hogy hétvégén a barátnőmmel megyek kártyázni, utána barátnőm beszélt vele róla, és bevágta ezt a szöveget, hogy elengedett. Másnap kivágtam. A szüleimnek van joga maximum beleszólni abba hová mehetek és mikor. Te se csináld, mert a párod nehezményezni fogja, teljesen jogosan.
2010. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig elengedem,miért ne mehetne egy kapcsolat nem arról szól h korlátozzuk a másikat.Ha meg akar csalni akkor is megfog ha a szoknyádon ül.Sztem ne parázz ezen,irtad h szeret és ez a lényeg.De amugy mindenkiben benne van ez a félelem,de ne hagyd hogy elhatalmasodjon rajtad.
2010. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez nálam is gond...folyton hisztizek ha nem velem foglalkozik,de tudom hogy jogtalanul ... és ezen folyton megy a vita tudom hogy változtatnom kéne de nem nagyon sikerül...de hát próbálkozom tovább változni :)
2010. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem kérünk engedélyt egymástól. Csak megmondjuk, hogy nem leszünk itthon. Bennem is bennem van ez az érzés. És én teljesen megbízom benne. MÁS EMBEREKBEN NEM BÍZOM!
2010. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

Miért ment el nélküled?


Szerintem nem épp egészséges kapcsolat az, ahol külön járnak szórakozni. Az ilyen kapcsolat nem szokott sokáig tartani...


Am. én nem engedném el a barátomat (pedig megbízom benne!) és én sem mennék el nélküle.

2010. júl. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó válaszolónak üzenem h nem kéne így általánosítani.

Mi a párommal 2éve vagyunk együtt és cs ritkán járunk együtt bulizni..a legtöbbször külön és nagyon jól működik ez így:)

Szerintem az nem egészséges ha valakik folyton a másik nyakán lógnak még bulizni sem lehet külön járni..ebben nincsen semmi rossz:)

Tőletek hazafele is megcsalhat ennyiből..ne aggódj..ha szeret nem fog megcsalni:) Ha megcsal nem is érdemelt meg és legalább előbb kiderült..de nyugi..nem lesz baj:)

2010. júl. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is külön bulizunk időnként a férjemmel,kell az néha,én szeretek a barátnőkkel lenni ,ő a haverokkal,megőrülnénk ha állandóan egymás nyakába lihegnénk,sztem attól megy tönkre sok kapcsolat,hogy megfojtják egymást.
2010. júl. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!