Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit akar? Békülni?

Figyelt kérdés
nem rég megkeresett a volt pasim és leveleztünk sokáig myvippen aztán 3 napja megkérdezte lenne e kedvem találkozni vele. találkoztunk én meg kérdeztem tőle miért keresett meg azt mondta nem tudom de ezt olyan kis félősen mondta.aztán megkérdeztem hogy hogy akart találkozni erre azt mondta hogy kíváncsi rám már rég látott. viszont mióta levelezünk szinte mindennap elmegy az utcánkban anyuék szerint békülni akar csak nem meri mondani. én viszont bizonytalan vagyok. az tény hogy csúnyán dobott ki és lehet ezért nem meri. anyu mondta szerinte most csak azt akarta megtudni van e pasim meg ienek mert nagyon kérdezgette tőlem.azt mondta jó volt hogy találkoztunk és mikor 2 puszival köszöntünk el olyan furán (nem rossz értelemben) nézett rám.szerintetek lehetséges az hogy békülni akar és nem meri? jah mert mondta hogy tegnap szabin volt és annyira kiemelte azt is hogy hétfőn is szabin van. szerintetek fog írni? vagy most kezdeményezzek én? kérlek segítsetek bizonytalan vagyok én nagyon boldog lennék ha békülni akarna mert a szívem mélyén még szeretem. kérlek őszintén.
2010. júl. 10. 06:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem békülni akar,csak fél hogy azok után ahogy dobott te vissza utasítod.azt meg hogy kiemelte hogy hétfőn is szabin lesz azt azért tette mert szerintem finoman célzott rá hogy jó lenne ha ismét találkoznátok.szerintem ne kezdeményezz tartsd meg a női büszkeséged,várd,meg hogy ő írjon.mert ha látja hogy oda vagy érte meg írsz neki akkor későbbiekben el bízhatja magát,hogy bármit tehet veled te úgyis írni fogsz neki.Jó tudom nehéz meg állni hogy ne írj neki vissza azonnal,mert én is tudom,hogy milyen.de próbáld meg azért.nekem is volt egy "kapcsolatom"ha lehet annak nevezni,engem is csúnyán dobott aztán utána írt én egyből mint a gép írtam neki vissza aztán felbátorodott mondván"hű hát ennyivel ki lehetett békíteni" majd rá két hét múlva megint dobott.én meg ígértem akkor hogy soha többé nem írok neki vissza,vagy ha vissza is írok nem fogok egyből pattanni!Hogy ezek után te hogy döntesz azt rád bízom,remélem sikerül jól döntened!:)Sok sikert,és ha össze jösztök akkor sok boldogságot!:)
2010. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és mi van akkor ha nem ír? mármint ha arra vár hogy most én kezdeményezzek?
2010. júl. 10. 10:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia, Sztem nincs min aggódnod, mármint ha így viselkedik, akkor tuti h kezdeményezni fog :P csak ahogy az első is mondta: Várd ki, nehéz lessz, de várd ki. Ő biztsoan fog kezdeményezni, ha tényleg érez valamit irántad, de ezt abból a találkozásból, azthiszem le is lehetett szűrni..

másrészt ő a férfi, ő dolga! :P Neaggódj sztem, mert nagyon úgy néz ki h szeretitek egymást, de ha helyedben lennék (mármint ha lány lennék, mert nemvagyok ferdehajlamú :P), akkor húznám az agyát azzal hogy:"hát nemis tudom.." remélem érthető...hagyd hogy bizonyítsa hogy tényleg SZERET! még próbálj húzódzkodni is tőle, amennyire csak lehet, lássa h küzdenie kell érted, és ha látod rajta h nagyon küzd, mármint mindent megtesz ez érdekében, akkor szerintem tuti hogy szeret téged, és akkor jöhet aminek jönnie kell...amire mindketten vágytok :)

Neked csak várnod kell. ő majd cselekedni fog-ha tényleg szeret!(de szerintem igen :P) úgyhogy hát sok sikert, és csináld amit mondtam, teszteld hogy mennyire szeret. SOHA ne add magad könnyedén, mert akkor nem kapod meg a kellő tiszteletet!!-ezt jegyezd meg! remélem segítettem, és sok sikert :) hajrá :D na Szia


16/f (pár nap és 17 :P)

2010. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor ne írjon meg várjon!ha annyira szeret akkor úgyis írni fog!:)elvégre is ő dobott téged ,teperjen ő!:)
2010. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!