Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ki akar velem békülni akar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ki akar velem békülni akar?

Figyelt kérdés
vajon ki akar velem békülni? elhagyott a pasim és nem rég jelentkezett. rákérdeztem hogy mi célból irt azt írta idézem "nem tudom igazából kíváncsi vagyok mi van veled de ha zavar akkor szólj és nem írok többé". azóta levelezünk de nem tudom szerintetek békülni akar?
2010. jún. 29. 08:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rá esély, hogy békülni akar. Vagy csak annyi, hogy érez még némi kötődést hozzád. Ha sokáig voltatok együtt, akkor természetes, hogy még érdekli mi van veled. Kérdezz rá, hogy konkrétan mit is akar.
2010. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem, nem akar kibékülni, akar.
2010. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónapot voltunk együtt de már fél éve hogy szakítottunk és most jelentkezett.
2010. jún. 29. 08:13
 4/8 anonim ***** válasza:
akarja a pun.cit akar
2010. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért hagyott el amúgy?

Hát szerintem ha ennyit várt vele h megkérdezze mizu veled,akkor ne számíts túl sok jóra.ha szeretett volna akkor nem fél év múlva fog jelentkezni.érted?!

hát szerintem most neki az a baja hogy nem talált jobbat mint te és ugy lehet vele hogy te legalább biztos vagy neki.én nem adnám meg neki a (még egy esély)címet.

Majd elfelejted.nem érdemel meg téged!

Neked is jut jobb hidd el!

21L

2010. jún. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
azért hagyott el mert állítólag nem szeretett már. de ez úgy volt hogy például tegnap beszéltünk és semmi gond nem volt még szeretlekkel köszönt el másnap már azt mondta nem szeret és elhagyott. szerintem vki bekavart mondott rólam csúnya dolgokat amik nem igazak és ezért hagyott el szerintem.
2010. jún. 29. 08:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak arra kellettél neki, hogy kitöltsd a szabadidejét. Már bocs, de vannak ilyenek is. Szerintem hagyd a francba.
2010. jún. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

lehet akar valamit.. csak nem meri, és kerülgeti a forró kását, mi két napja ugyanezen estünk át, csak nálam barátnőm tolta ezt be, h nem szeret és szakítsunk még anno, most meg elkezdtünk levelezni, mondjuk inkább én léptem...rátértem a lényegre, aztán már nehezen de mert beszélni, de még így is minden kérdés meg mondat után odanyomta, h rem nem baj, meg "ha"... aranyos volt, de aztán mikor kezdte érezni h okés a dolog részemről, akkor már egy az egyben arról beszéltünk h ok akkor mi legyen, és az lett h együtt megint.

nem tudom garantálni h ő is ezt akarja, ne vedd ígéretnek meg törvénynek amit mondtam, de sztem valószínű.

üdv, Roland

2010. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!