Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorodik tőlem? Mit csinálok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodik tőlem? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
barátnőm azt mondja hogy undorodik tőlem amikor látja hogy élvezem.
2010. júl. 9. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy lelkileg még éretlen a szexre.
2010. júl. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. A barátnőddel viszont komoly gondok vannak.
2010. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

azon elgondolgottál, hogy valami tényleg undorító...

de az is elöfordulhat, hogy a saját neméhez vonzódik és ezt nem akaja elfogadni és egy pasival elfedi. nah mindegy a lényeg, hogy nem bukik a himtagokra.


hirtelen ez jutott ami lehetséges.

2010. júl. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

TAlán nem ártana inkább vele megbeszélni ezt.Nem gondolod?Elvégre a barátnőd, akkor ülj vele még ma vagy holnap és beszéld meg vele,hogy mitől undorodik!Mond meg neki,hogy legyen őszinte veled.

MEgszoktad mosni amúgy viccen kívül?Lehet attól,hogy büdös..:S bocs ez jutott eszembe.

vagy lehet még nem érett a szexre.hány éves egyáltalán ?

2010. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
beszéltem vele erről de nemtudja mi a baja. az undorító szerinte hogy én rajta élvezkedek. azt mondta h mindenkinél így volt ezzel. de nemis élvezkedek mert elsemerem magam engedni mert attól rettegek hogy undorodik megint. és lehet hogy a csajokhoz vonzódik.. a legnagyobb baja hogy a voltcsajommal bevettünk egy 3.csajt is. megtudta és azóta mindennap magyaráz. szerintem írigykedik rá. ja! ha nemlát dugás közben akkor is undorodik mert tudja hogy élvezem és az undorító. én nemundorodok amikor ő élvez.
2010. júl. 9. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Oh én mit nem adnék ha rajtam élvezkedne egy pasi:D

Na de szerintem leszbikus lehet:S Vagy valami történhetett vele pl erőszakoskodott vele az előző barátja,vagy molesztálták...Általában azok tartják undorítónak, vagy bünősnek a szexet,az élvezetet,és ők maguk sem élvezik sose.

2010. júl. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem valami pszichés problémája van. Kiskorában látott vmit vagy történt vele vmi,és emiatt szégyenérzete van vagy ilyesmi. Lehet otthon,mármint a családja viszonyul furán a szexhez,és ez kihatással van rá. Szerintem elnézhetne egy pszichológushoz,hátha tudna segíteni.

Az én családomban például tabu téma a szex,és nem is tudok a szexről beszélni még a partneremmel vagy a legjobb barátnőmmel se nagyon, és nagyon kellemetlenül érint,ha erről vagy az érzelmeimről kell beszélnem.

23L

2010. júl. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy pszichológus mindenképp segítene rajta.Hidd el valami rossz történhetett vele,azért nem szereti ha te élvezed és ezért nem élvezi ő sem a szexet.Ha a masztit is úgy érzi,hogy bűnös dolog akkor biztos,hogy ott van valami probléma.

Beszéld meg vele,és menj el vele pszichológushoz ha szereted.

2010. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél amatőr, előző csajaidról ne beszélj neki, szexuális témákat pl olyat, hogy bevettetek másik lányt meg különösen ne hozz fel neki..
2010. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!