Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nejemet a főnökömmel és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejemet a főnökömmel és a kollegámmal eggyütt találtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerintetek kidobjam? Megváltozhat?
2010. júl. 9. 16:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Én a vonaton találtam a barátnőmet, ott még volt sok más ember is. És?
2010. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Attol fugg hogy mit csináltak.NEM kell mindig a legrosszabra gondolni...
2010. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Egyébként dobd ki, egy jó hányás mindig segít.
2010. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Elég félreérthetetlen volt. Csók,taperolás. Épp kezdték volna vetkőztetni. Nem számítottak rá,hogy hazaérek.
2010. júl. 9. 17:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Hát, előfordul, hogy egyszerre több olyan embert ismersz meg, akik később meghatározzák az életedet :)
2010. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha kétszer (de külön-külön) vagy mindkettővel együtt, az szerintem gáz, és én bármennyire is szeretnék valakit, ezt nem nyelném le. Viszont ezt neked kell eldöntened, ne mások tanácsára hagyatkozz. Vedd számba, hogy már a feleséged, és ha kidobod a válás milyen hatással lehet a vagyoni helyzetedre, a gyerekeitekre, stb. Azt is érezned kell így bírsz-e vele együtt élni, meg tudsz-e bocsátani.
2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Hát úgy már gáz
2010. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Kamuhegyek.
2010. júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Döntsd el, hogy hogyan érzel a gyomrodban az egészről:


Ha fáj: 2 füles, kidobod. A srácokra nem haragszol, csak kihasználták a lehetőséget és a hülye k***t.


Ha izgat: megbeszélitek, csinálhatja tovább, te meg akár nézed...vannak férfiak akiket ez izgat..."cuckold" fétis


Ha nem érint különösebben: éljetek tovább boldogan, had csinálja, csináld te is ha kell, kommunikáljatok


nincsenek kész válaszok, kommunikáció, döntések és kész

2010. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Kikapós asszonyka. Biztosan a munkahelyi előmeneteledért küzdött. Én azért kirúgnám.
2010. júl. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!