Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Randiztam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Randiztam a főnökömmel (33éves) és beleszerettem. (Én17)

Figyelt kérdés
Kétszer találkoztam főnökömmel cégen kívül.Smároltunk,simiztük egymást azt mondta hogy tetszem neki. Rá egy hétre meg azt mondta,hogy van barátnője ami kiderült hogy nem is igaz. De nekem nagyon tetszik. Ezt meg is mondtam neki,erre ő azt mondta,hogy vár még egy évet,hogy betöltsem a 18-at és visszatérünk rá.De én nem bírom ki addig. Félek hogy valaki lecsapja a kezemről.Hogy tudassam vele hogy én most szeretnék kapcsolatot. Nem merem neki megmondani mert ha nemet mond akkor ha találkozunk a cégnél az nekem kínos lenne.Segítsetek kérlek.
2009. júl. 15. 00:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sztem neakarj kapcsolatot a főnököddel, főleg ne ekkora korkülönbségnél.
2009. júl. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe ne menj bele, nagy a korkülönbség ami most nem tűnik annak, de ha együtt maradnátok gondolj bele ő lenne 50 éves te meg 34. Nem vagytok egy generáció, csak megdönteni akar aztán meg ejt és beveti a főnöki pozícióját is. Az meg egy férfinál gáz nagyon gáz ha 30 év felett még egyszer sem kelt el. Ne sóvárogni akarj élj boldog életet és ne legyél a főnök riherongya.

Tudom ezt most nem érted meg, de ha ránk hallgatsz pár év múlva hálás leszel ezért..

Tudom most úgy érzed nagy dolgot szalasztanál el és te mindig vele stb, de nemm éri meg.

28/F

2009. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Mivel fiatal koru vagy igy jogosan kéri hogy várjatok egy évet.Maximum azt tudnád vele megbeszélni hogy titokban legyen köztetek addig valami, de szerintem nyilvános még semmiképp.

Még egy évig ez az egy lehetöség van.

Kitartás és probáld meg vele addig ezt megbeszélni hátha ebbe beleegyezik , szerintem bele fog!

Sok sikert!

2009. júl. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

A másik meg hogy a FÖNÖKÖD! tuti nem jó egy ilyen kapcsolat

17 évesen még nem rendelkezel elég élettapasztal ahoz hogy ezt is mérlegeld mert ha valami gáz lessz elöfordulhat olyan is hogy másik helyet kell keresned mert berágott rád.

F/37.

2009. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak le akar veled feküdni, nem akar komolyabbat. Esetleg megérezte, hogy neked nagyon bejön, és akkor nem feltétlen működik a "csak sex".
2009. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatbó mondom: ne kezddj a főnökkel! Semmi jó nem sül ki ebből a kapcsolatból... hidd el!
2009. júl. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt!
2009. júl. 15. 21:00
 8/10 A kérdező kommentje:
És ő csak a gyakorlati helyemen a főnököm.Mert én még tanuló vagyok és jövőre végzek a sulival és nem áll szándékomban ott maradni,már csak Ő miatta sem.
2009. júl. 15. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbáld zsarolni.
2009. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mivel zsaroljam? Én zsarolásból akarok vele kapcsolatot,nem azt akarom,h azért legyen velem mert zsarolom,hanem azért,hogy szeressen!
2009. júl. 18. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!