Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Bőv. Lent! )

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy a barátommal a nyáron egy hétre megyünk együtt nyaralni(mondhatjuk hogy egy táborba). A lényeg az, hogy tavaly is voltunk már ezen a helyen együtt és ott volt egy csaj akinek nagyon tetszett a barátom. Mikor együtt voltunk akkor engem le se sz.rt, csak a barátommal társalgott. Akkor jöttem rá, hogy mennyire tetszik neki a barátom, amikor a tábor végén elbúcsúzott tőle és láttam, hogy könnyezik a szeme. Én nagyon féltékeny típus vagyok már ok nélkül is, nemhogy így, hogy tudom, hogy a csaj alig várja már azt a hetet, hogy újra láthassa az ÉN szerelmemet. Ebben az évben viszont nem akarom azzal elrontani a hetemet hogy a csaj miatt idegeskedem, ezért arra kérlek titeket, hogy adjatok tanácsokat, hogy hogyan kezeljem majd ezt a helyzetet(pl. ami tavaly is volt). Mit tegyek majd amikor ő odajön beszélgetni a párommal. Hogyan viselkedjek vele úgy, hogy ne vegye észre, hogy mennyire nem bírom, h a barátom körül lebzsel és hogy a barátom se vegye észre azt, hogy milyen ideges vagyok. Mit csináljak?? Segítsetek, kérlek!!!
2010. júl. 9. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudatosítsd a csajban, hogy ez a srác a TE párod. Harcolj csibe!
2010. júl. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Honnan veszed hogy még mindig mindig tetszik neki? Lehet rég elfelejtette vagy van pasija.
2010. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

rángasd félre, rugdosd meg, akkor majd nem mer odamenni:)

viccet félretéve, beszéld meg a pasiddal, hogy jó lenne, ha leállítaná a ribit.

2010. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Biztos vagy abban, hogy még mindig tetszik neki a barátod? Mert egy év sok idő, azóta már neki is lehet barátja.

Hogy bírja a barátod az ok nélküli féltékenységedet? Mert az én párom nem nagyon díjazza ha ok nélkül hisztizek, meg hasonlók.

Ha a srác tényleg szeret, kár rivalizálni, mert nincs esélye a lánynak, próbálj vele normális lenni egész addig, amíg ő is tiszteli hogy ti egy pár vagytok. Ha túl lépi a határt, beszélj vele, magyarázd el neki, hogy nem jön be a viselkedése. Bár lehet hogy a barátodnak kellene inkább leállítani. Tényleg, vele beszélgettél már erről???

2010. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

100%-ig biztos vagyok benne, hogy tetszik neki, mert a csaj egy közös ismerősünktől megtudta, hogy megyünk mi is és még aznap írt a páromnak egy emailt, hogy mennyire jó, hogy megy ő is. És hogy reméli, hogy végleges ez a döntése, blah-blah.

És természetesen beszéltem már erről a barátommal, hiszen mindent megbeszélünk. Az ok nélküli féltékenységet azért ne úgy képzeld el, hogy ha már szóba áll egy nőneművel, akkor én már hisztizek.

2010. júl. 9. 16:41
 6/9 A kérdező kommentje:

első válaszadó: tudom, hogy harcolnom kell, de épp azt kérdem, hogy HOGYAN??? segítsetek.

Írtátok, hogy bánjak normálisan a csajjal: oké, de leírtam, hogy tavaly is úgy viselkedett, mintha én ott sem lennék, amikor beszélgetett a pasimmal.

tehát adjatok tanácsokat, hogy hogyan harcoljak:( rlőre is köszi és köszönöm az eddigi válaszokat is:)

2010. júl. 9. 16:44
 7/9 anonim ***** válasza:
beszélj a fiúddal, hogy koptassa le ő a csajt, de ha nem teszi, mondd meg neki te konkrétan hogy ő a te barátod, és hogy nem akarod a közelében látni...
2010. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Egyéb tanács??? Légysziiiii:(
2010. júl. 10. 19:57
 9/9 0688 ***** válasza:
hát én tuti megrugdosnám a kis r.bancot...
2010. júl. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!