Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, még nem volt barátom, de most lehet, hogy lesz, de nagyon félek! Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tisztára parázok, hogy folyton a nyakamon akar majd lógni :S :S :S Jó, persze, meg lehet beszélni mindent, na de akkoris... Én nem akarok folyton ugyan azzal az egy emberrel lenni együtt, az dög unalmas lehet... Amúgy még nem annyira ismerem azt a pasit, szóval nem az a bajom, hogy ő maga unalmas lenne, vagy ilyesmi, csak magától a ténytől is rosszul vagyok, hogy nap nap után mindig ugyan azzal az emberrel kelljen beszélgetnem!! Mert a többi barátnőmnek amikor volt pasija, mind folyton egymás nyakán lógtak, de én nem értem, hogy hogy nem unják meg?! Meg már eleve az is unalmas (nekem),hogy valakivel bárkivel úgy lenni, hogy nem társaságban, hanem KETTESBEN... Sokkal jobb a hangulat, hogyha sokan vagyunk, vagy min. 3-an, de mikor ketten vagyunk valakivel, hát az mindig olyan nyomi szokott lenni... Olyan unalmas :( Légyszi segítsetek, én annyira félek ettől a párkapcsolattól, annyira félek, hogy UNALMAS lesz, hogy sz*rrá fogom unni az agyam :S:S:S De mondjuk azért kicsit kíváncsi is vagyok rá, hogy milyen érzés járni valakivel, de félek ettől az egésztől akkoris...
2010. júl. 9. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Akkor rendben van. Ha untat ismerkedés közben vagy nem érzed jól vele magad, akkor hagyd a francba. Én majd elájultam a boldogságtól amikor ismerkedtem :) Abba nem fér bele az untatás. Ha unalmas a társasága akkor ne járj vele, illetve járhatsz vele, te tudod, de csak rossz tapasztalatot szerzel magadnak.
2010. júl. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Még tényleg nagyon az elején vagyunk, a kérdésem is inkább csak elméleti :-)

Meg nem is az, hogy ő maga unalmas, hanem hogy unalmas nekem kettesben lenni valakivel, ráadásul mindig pont ugyan azzal az emberrel lenni kettesben, hát ebbe rossz belegondolni is, azt hiszem :S

Persze ha megismerem jobban, és kiderül, hogy még ő maga is egy unalmas ember, meg semmi vonzalom nem fűz hozzá, akkor nem fogok járni vele, nem sok értelme lenne...

2010. júl. 9. 13:03
 13/17 anonim ***** válasza:

ha ez zavar akkor minek neked barát?

olyan dolgokon akadsz ki, hogy szerintem inkább maradj még a játszótérnél. Agyilag nem vagy érett egy kapcsolatra.

Vagy kezeltesd magad...vagy menj apácának.

2010. júl. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
?!
2010. júl. 9. 14:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Látom itt mindenki mintakapcsolatban él...ne törődj velük. Figyelj, ha nem akarsz mindennap, akkor egyezzetek meg. A 2nap elég reális. Attól, hogy van barátod attól lehet életed is. Néha járjatok el külön szórakozni, de legyenek közös programok is. A külön élmények és az együtt megélt élmények is szükségesek egy jó kapcsolathoz.
2010. júl. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
látom te meg a tipikus k*rva okos vagy...
2010. júl. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi,lehet benne v.mi :)
2010. júl. 10. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!