Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan komolyodjak meg? Félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan komolyodjak meg? Félek hogy így el fogom veszíteni a barátom (? )

Figyelt kérdés
Csak 4 év köztünk a különbség, ő 22 én pedig 18 vagyok, de ő már dolgozik én meg sulis vagyok. Tényleg elég gyerekes tud lenni néha a viselkedésem meg féltékenykedek és már számtalanszor megfogadtam, hogy megváltozok, de egyszerűen nem megy:S Ha olyan a szituáció nagyon elviselhetetlen tudok lenni a számonkéréseimmel meg a hisztimmel. Mondták már a barátomnak, hogy keressen magának valami komolyabb barátnőt. De én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni, úgyhogy mindenképpen változtatnom kell. Szóval ebben kéne a segítségetek, hogy mégis hogy kezdjek ennek az egésznek neki, mit tegyek hogy megkomolyodjak?:/
2011. aug. 17. 10:36
 1/4 balazs20110110 ***** válasza:
eloszor eleg lesz annyi is ha szimplan megbizol a baratodban es nem feltekenykedsz.:)
2011. aug. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem probálj felnőttként viselkedni pl vállalj felelősséget,segits mindenkinek,és ha tudod hogy a barátod szeret akkor nem keéll aggodj mert neki csak te kellessz
2011. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ne változz meg senkiért. ha valaki szeret akkor így szeret és elfogad. idővel majd úgyis megfogsz változni amikor dolgozni kezdesz. egyik ismerősöm csak akkor nőtt fel igazán amikor már volt 2 kislánya.. mellettük.
2011. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire "elviselhetetlen" vagy, ahogy írtad, akkor javaslok valamit: bízz meg a barátodban, és mielőtt kérdéseket vágsz a fejéhez, számolj el magadban 10ig.
2011. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!