Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El fogom veszíteni? Melyik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom veszíteni? Melyik a helyes út? ://

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel nagyon jóban vagyunk. Csak az a gáz, hogy én kezdek beleszeretni. De nem szeretnék magamnak fájdalmat okozni, mert tudom, hogy ő mást szeret. Ezért nem szeretnék beleszeretni. Ha együtt vagyunk, mostanában mindig szomorú vagyok, mert tudom, hogy nem lehet az enyém. Ha nem teszek semmit így fogom elveszíteni a barátságát nem?? Vannak akik azt tanácsolják, hogy vegyem lazábban a dolgokat és amikor vele vagyok legyek nyitott és jókedvű, akkor esetleg elérhetem, hogy belém szeressen, de ha nem, így biztosan könnyebben túlteszem magam rajta mintha nem csinálnék semmit. Van viszont olyan is aki azt mondja, hogy ne találkozzak vele egy ideig. Mondjam meg neki, hogy ne keressen, hanem majd én fogom, ha úgyérzem, már csak barátként szeretem. De nem tudom melyik a helyes út, félek. Féltem a barátságunkat. Szerintetek mi legyen?:/
2011. jún. 23. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

A helyes út?

Balra a második ajtó...

2011. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Baromság mind a 2... Ak tudhatod hogy mást szeret ha mondta, vagy már együtt van a barátnőjével... de még ez se biztos... érezd magad vele együtt jobban légy kedves, aranyos és ne félj megtenni az első lépéseket barátságot nem fogjátok elveszíteni... és a végére :) Érzéseidnek úgyse tudsz parancsolni...
2011. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A helyes út: elmondod neki, hogy mit érzel

Így tudni fogja mielőtt ő összejön azzal a lánnyal és lehet esélyed rá. Ha nem teszed meg akkor nem is lesz esélyed se.

2011. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hmm..ez a szitu nagyon ismerős..


Az ilyenekből alakulnak ki a jó kis megcsalások később.

2011. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!