Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet valakit így veszíteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valakit így veszíteni?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdésem. Szóval van egy kapcsolatod kb egy éve és a párod bejelenti, hogy pár hónapra kimegy külföldre. Kibírnád nélküle ezt az időt? És a komolynak hitt kapcsolatod kibírná mindezt? Szerintem ha két ember szereti egymást, fél év külön nehéz, de bírható.

Te mit tennél? Szakítanál?


2011. ápr. 19. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez kommunikáció kérdése.Az én ismerőseim pl. összeházaspdtak amikor úgy volt a párja külföldre megy dolgozni, az én párom pl. nem menne nélkülem.Viszont régen amikro katonaság volt akkor sokat nem votlak otthon a férfiak és a nagy részük ugyan úgy élt tovább a párjával v. feleségével.Szerintem fél év kibirható ha tartjátok a kapcsolatot,de mindenféleképpen meg kell beszélni ha vmelyikőtöknek lankadnak az érzései akkor szóljon,mert nincs annál rosszabb ha feleslegesen vár a másik.
2011. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban szeretném a párom, eszembe se jutna szakítani vele pár hónap miatt!

Mi 4 évig éltünk távkapcsolatban, az elején havi 1-szer találkoztunk csak!

Ez csak még jobban össze tudja kovácsolni a szerelmeseket, persze ha valóban erős a kapcsolatuk.

2011. ápr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Szupermókus ***** válasza:
A mostani politikájával nem értek egyet, de Viktort idézném: "Kitartás polgártárs!". Ez egy jó próba számotokra, hogy megtudjátok mennyire is szeretitek egymást és ragaszkodtok egymáshoz. A bizalom és őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban. Tudom magamról is, hogy ha ilyen dolog történik velem, a gyomrom görcsbe rándul. Erősnek kell lenni. Ha szakítasz vele, akkor ez azt jelenti, hogy nem feltétlen szereted anyira, hogy majd az életed hátralevő részét vele töltsd el. A magadhoz láncolás, tehát egy olyan, hogy nem engeded el, az megint baljós. Kitartás és bizalom, s persze szeretet...
2011. ápr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Semmi esetre se szakítsál! Viszont ne kérd minden lépését számon tőle. Én két nyarat töltöttem igen távol, másik kontinensen a barátnőmtől. Azaz kétszer több mint három hónapot. Az első meg sem kottyant nekünk, a második már megrengette a kapcsolatot, de nem önmaga a távolság okozta, hanem az, hogy a kapcsolattal is voltak problémák. De aztán elcsitult a dolog és még évekig együtt voltunk.

Szóval a távolság letisztítja az érzéseket. Ha valóban fontos Neked, eszedbe sem fog jutni szakítani, és neki sem.

És még egy dolog, aggódnia inkább neki kell, mert bármi is alakulhatna számára ott, ha hazajön búcsút kell intenie neki. Viszont Te itthon vagy, ahol az aki esetleg közel kerül Hozzád a távollétében, itt lesz az után is, hogy hazajött.

2011. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Viszont vannak olyan esetek is, ahol a távolság a két ember közötti űrt is előhozza. Eltávolodnak egymástól, ha fél éven keresztül külön vannak, nincs együtt élményük fél évig. Én nem bírnám ki, és magamat ismerve ha megpróbálkoznék vele akkor is csak szenvedés lenne, és tuti az eltávolodás akármennyire erős a szerelem. Egyik barátnőm is várt fél évet a pasijára majd mikor hazajött teljesen más lett a kapcsolatuk, és a pasi pár hét múlva szakított is vele, mondván, hogy elmúlt amit érzett. Valahol el is hiszem, hisz a közös élmény hiánya nagyon sokat jelent. Pláne ha te is és ő is külön külön találtok vkit aki addig mellettetek lesz, míg párotok máshol.
2011. ápr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leültetném, hogy szervezzük meg, melyik hétvégén melyikünknél találkozunk. Ha mindenáron egyedül akarna lenni, tényleg átgondolnám a kapcsolatot.
2011. ápr. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem jelentene be ilyet...az ország másik végébe se ment nélkülem 3 napra...
2011. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi minden nap együtt vagyunk, úgyhogy nagyon de nagyon nehéz lenne kibírni, kb minden nap belehalnék, hogy nincs velem, de 100000%, hogy megvárnám, és ő is így van ezzel!
2011. ápr. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a mienk szerintem tuti kibírná a dolgot

elég sokmindenen keresztül mentünk már, szerintem kettőnk közül én lennék az aki 2-3 hónapra is, de kimenne valahova külföldre

egyrészt érdekelnek a külföldi országok, másrészt most alapozom a jövőmet, ki szeretnék nézni pár helyre, ráadásul nyelvvizsga előtt állok, ami segítene

a barátom tuti megértené és bár fájó szívvel de elengedne

20L 25F

2011. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!