Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, még nem volt barátom, de most lehet, hogy lesz, de nagyon félek! Hogy van ez?

Figyelt kérdés
Tisztára parázok, hogy folyton a nyakamon akar majd lógni :S :S :S Jó, persze, meg lehet beszélni mindent, na de akkoris... Én nem akarok folyton ugyan azzal az egy emberrel lenni együtt, az dög unalmas lehet... Amúgy még nem annyira ismerem azt a pasit, szóval nem az a bajom, hogy ő maga unalmas lenne, vagy ilyesmi, csak magától a ténytől is rosszul vagyok, hogy nap nap után mindig ugyan azzal az emberrel kelljen beszélgetnem!! Mert a többi barátnőmnek amikor volt pasija, mind folyton egymás nyakán lógtak, de én nem értem, hogy hogy nem unják meg?! Meg már eleve az is unalmas (nekem),hogy valakivel bárkivel úgy lenni, hogy nem társaságban, hanem KETTESBEN... Sokkal jobb a hangulat, hogyha sokan vagyunk, vagy min. 3-an, de mikor ketten vagyunk valakivel, hát az mindig olyan nyomi szokott lenni... Olyan unalmas :( Légyszi segítsetek, én annyira félek ettől a párkapcsolattól, annyira félek, hogy UNALMAS lesz, hogy sz*rrá fogom unni az agyam :S:S:S De mondjuk azért kicsit kíváncsi is vagyok rá, hogy milyen érzés járni valakivel, de félek ettől az egésztől akkoris...
2010. júl. 9. 12:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Fú, most látom, milyen hosszú lett, bocsi :S Köszi annak, aki elolvassa és válaszol rá! :D
2010. júl. 9. 12:46
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor igényelni fogod a társaságát. Ahogy így elnézem te nem szereted ezt a pasast, nem is akarod szeretni. Te tudod, de szerintem felesleges olyannal lenned (és tényleg idegesítő is lehet) akihez nem vonzódsz. Ha szerelmes leszel majd meglátod, le se lehet vakarni téged a pasidról.
2010. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális! Már nem azért, de látszik hogy nem volt még kapcsolatod. Akit szeretsz, vagy ragaszkodsz hozzá, amellett nem lehet unatkozni, ha összeilletek mindg találtok megfelelő témát/elfoglaltságot...
2010. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Hát ez érdekes probléma :D Én akkor éreztem ilyet, amikor még 16 évesen összejöttem az első barátommal, bírtam 1,5 hónapig, egyszerűen alig vártam, hogy lerázzam. Nem volt szerelem. Amikor viszont idősebb lettem és olyannal kezdtem el járni akit szeretek, akkor ez az érzés elmúlt :) Szóval ha nem szereted akkor bele se kezdj, magadnak ártasz vele, hidd el nekem. Ha szeretnéd nem éreznél ilyeneket.
2010. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok mindennap a pasimmal. 2-3 naponta vagyunk együtt és tök jól működik minden:) Én sem az a típus vagyok aki imádja, ha mindenhova kisérgetik, stb. Szeretem, hogy van önálló életem is. Megbeszéled vele, hogy pl. minden másnap talizzatok és ennyi.
2010. júl. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ezt a pasit még alig ismerem, hogy lennék belé szerelmes? De amúgy nem is konkrétan róla van szó végülis, hogy vele járjak-e, vagy se, hanem úgy általánosságban félek az egésztől, és most, hogy adódott egy ilyen "lehetőség" (mondom még nem is biztos, csak na...) erről így eszembe jutott, mennyire félek ettől az egésztől :(
2010. júl. 9. 12:51
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy te még nem állsz készen komoly kapcsolatra.


Anne

2010. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Na jó, és ha még 30 évesen se fogok rá készen állni?! Én nagyon szeretnék családot, meg gyerekeket, és muszáj lenne már rászocializálódni a "párkapcsolat" témára, úgy érzem, de ez a járás dolog nekem vhogy nem szimpi :S
2010. júl. 9. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát, régimódi vagyok ugyan, de ameddig meg nem ismered és meg nem szereted ne kezdj vele kapcsolatot. Én csak akkor jönnék össze bárkivel, ha szeretem. Közben nem lehet megszeretni. Nem is ismered,nem is szereted, nem is vagytok barátok, de jártok. Ennek mi értelme? Én nem mennék bele, kínszenvedés lesz az egész és elveszíti a varázsát.
2010. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak ismerkedünk
2010. júl. 9. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!