Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar dicsekedni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar dicsekedni velem?

Figyelt kérdés

Párom el akar vinni hétvégén egy kocsma-szerűségbe. Mesélt valami pincérlányról, meg az ott tartózkodó férfi vendégekről. Meg akarjuk ünnepelni az évfordulónkat. Kértem, menjünk inkább étterembe, vagy legyünk csak otthon kettesben.

Ez az egész úgy tűnik nekem, hogy csak dicsekedni akar, hogy neki milyen jó nő a kedvese.


2010. júl. 9. 09:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha nem is kedveli különösebben a kocsma törzsközönségét, és a pultos csaj is nyomul rá, akkor tuti hogy azért akar odavinni hogy lásson téged a csaj, és fogja már fel hogy ő nem szabad préda, és veled van. Lehet még az is hogy a kocsmában beszóltak neki valamit(pl. "biztos nincs is nőd, még sose láttuk", vagy valami effélét nem tudom)és bizonyítani akar.
2010. júl. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
De ne az évfordulónkon tegye :(
2010. júl. 9. 10:34
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy neked, hogy jött le ebből az, hogy dicsekedni akar veled.Ha valahova el akar vinni, akkor az egyből dicsekedés?Érdekes...

Jó tényleg nem a legjobb hely egy évforduló ünneplésére, de azért akkoris, szerintem te ezt nagyon túl kombinálod.

2010. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jó helyen akar veled dicskedni, grat.:D
2010. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Te mire gondolnál?
2010. júl. 9. 11:11
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát így ebből az aspektusból nézve már egyáltalán nem mennék el szívesen a helyedben én sem.

Ha sem étkezési lehetőség nincsen, sem az ottaniakat nem kedveli, akkor kifejezetten nem értem, hogy miért vinne oda.

Menjetek el szépen vacsorázni valami rendes helyre, vagy otthon egy gyertya mellett tegyétek ugyanezt.

Elmondhatod neki, hogy egy kocsma nem éppen a romantikus helyek közé tartozik.

2010. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!