Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar dicsekedni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar dicsekedni velem?

Figyelt kérdés

Párom el akar vinni hétvégén egy kocsma-szerűségbe. Mesélt valami pincérlányról, meg az ott tartózkodó férfi vendégekről. Meg akarjuk ünnepelni az évfordulónkat. Kértem, menjünk inkább étterembe, vagy legyünk csak otthon kettesben.

Ez az egész úgy tűnik nekem, hogy csak dicsekedni akar, hogy neki milyen jó nő a kedvese.


2010. júl. 9. 09:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Örülnél neki, hogy ennyire imád, és jó csajnak tart:) Bár évfordulóra romantikusabbat találnék ki!
2010. júl. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Engem zavar, hogy egy csaj előtt akit anno nem tudott lekoptatni, akar velem villogni.
2010. júl. 9. 10:02
 3/16 anonim ***** válasza:
Iegn, meg az önbizalmad is kicsi.
2010. júl. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én simán mennék. egyik ok, hogy tök jó, ha a párod dicsekedni akar veled, mert akkor nagyon jó nőnek tart. A másik, hogy mivel nőből vagyok jó lenne látni a másik nő arcát, amikor meglát engem a párommal :)
2010. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nézd, én is szoktam munka után hébe-hóba járni 1 korsó sörre. Ott óhatatlanul kialakul az embernek egy ismeretségi köre, akikkel jókat lehet dumálni az élet dolgairól. Itt most ne idült alkoholistákra gondolj.

A feleségem is be szokott jönni velem néha nyáron, mert kiülünk a teraszra és megiszunk egy hideg sört együtt.


Szerintem csak be akar mutatni a barátainak, hogy megismerjenek, s nem utolsó sorban azt szeretné, hogy te is megismerd őket.

Ezzel együtt az évfordulónkat én sem ott ünnepelném azért.

Vagy van konyhája is a helynek? Mert akkor nem gáz, ha oda mentek vacsizni.

2010. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ismerem őket, sőt a pultost is látásból. (A ő sokáig próbálkozott lecsapni a páromat a kezemről!)

Nincs étkezési lehetőség.

2010. júl. 9. 10:11
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ennél prózaibb okok játszanak közre. Rászállt a csaj (megint) és így akarja (megint) lekoptatni, hogy "itt a barátnőm". Nem is tudom...egyfelől jó dolog, de odamenni és mutogatni csak azért vkit, hogy végre nyugi legyen? De mellesleg lehet akkor se lesz nyugi, mert sok csajt hidegen hagy , ha másnak van vkije.

Évfordulóra nem ilyen hely való.

Ha meg igazam van és csak "mutogatni" akar, akkor legyen őszinte és úgy menjetek oda. De az neked is kellemetlen kérdező, hogy ünneplitek a fordulót, az a kis pincércsaj meg a szeme sarkából fog figyelgetni .....

2010. júl. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ez egy bizalmi lépés a barátod részéről, megismertet olyanokkal, akik neki valamilyen szempontból fontosak. Miért feltételezel hátsó szándékot nála?

Ugyan, légy büszke rá, hogy dicsekedni akar veled! (Képzeld, ha bújtatna:):)

2010. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem nagyon kedveli azokat az embereket, azért nem értem miért akar odavinni.
2010. júl. 9. 10:17
 10/16 anonim ***** válasza:
akkor kössetek kompromisszumot, menjetek előtte vacsorázni kettesben és utána a kocsmába. az úgy korrekt.
2010. júl. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!