Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nincs elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nincs elég önbizalmam hozzá:Stovább lent

Figyelt kérdés

Van egy lány,egyik ismerősömnél ismertem meg.Eddig csak 2x találkoztunk de nagyon bejön nekem.Csakhát nem tartom magam valami szépnek..és hát félek bármit is csinálni,felvenni msnre vagy bármi.Nemsoká megint találkozunk mert a közös ismerősünknél buli lesz,és ő is ott lesz.Szerintetek merjek valamit is lépni,csinálni?

18/F


2010. júl. 9. 02:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Semmit se veszíthetsz... lépj, ha nem lépsz bánni fogod és majd azt a kérdést fogod kiírni ide, hogy hiba volt e hogy nem léptél.
2010. júl. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"félek bármit is csinálni,felvenni msnre vagy bármi" te inkább ne csajozz, hagyd meg nekünk, akiknek fogalma is van róla, hogyan kell
2010. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit veszíthetsz?

Merjél. Ahogy egy másik kommentelő írta inkább bánd meg azt amit megtettél, mint azt, amit nem... Jó mondás.

Jobb megpróbálni, mint csak a szád csorgatni. Persze ne vallj szerelmet, hanem tudasd lazán, hogy tetszik. Pl ha egyedül marad egy kis időre menj oda hozzá beszélgetni olyan szöveggel, hogy egy ilyen szép lány miért ül egyedül, vagy ilyesmi. Nem mondtad akkor hogy tetszik, de tudja, hogy szépnek tartod, persze nem tettél semmi olyat amit megbánhatnál... vagy találj ki valamit ami tetszik... lényeg, hogy nem muszáj azonnal letámadni nyíltan. Lehet suttyomban is azt :D

2010. júl. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne bántsd szegényt, így is önbizalom hiánya van.

Menj oda hozzá

2010. júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kloroformmal elkábítod és megerőszakolod :) Amúgy ha nem teszel semmit nem tudod meg sosem.Ez ilyen.Lehet kellemes és kellemetlen élmény is de ez ilyen.
2010. júl. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nem vagy szép? Ha nem tetszel magadnak akkor változtass ezen. Ha minden helyzetben ez lesz a problémád akkor biztos hogy érdemes valamit szépíteni magadon
2010. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én is elég félénk vagyok. De nekem sikerült valamennyire legyőzni a félelmemet. Ugyanis attól, hogy ábrándozunk, meg álmodozunk nem fog semmi történni. Lépni kell. Nehéz. De a cél érdekében.... Hidd el ha megteszed, a következő alkalom mindig könnyebb és könnyebb lesz.

Beszélj vele. Ismerd meg.


Sok sikert!


20F

2010. júl. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)Hála van egy két ismerösöm ki segít önbizalmat nyerni..szval most cselekedni is fogok:)

Tényleg még egyszer köszi a bátorító szavakat;)

2010. júl. 9. 16:33
 9/12 anonim ***** válasza:

Majd írd be, hogy mi lett? (és hogy hogy hatott a klorofolm? csak vicc :D )

Okosan Ügyesen!

2010. júl. 10. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
oké meglesz:)de ha más nem akkor télleg marad a klorofolm:D
2010. júl. 10. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!