Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? (pls írjatok)!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? (pls írjatok)!

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy több mint 3 éve van barátom. Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. Nemrég megismerkedtem 1 sráccal neten. Nagyon aranyos, kedves, számomra az álompasi:). De nem tudom, hogy mit tegyek. Valamilyen szintem szeretem a barátomat, de már csak a vita, meg hiszti van. Ez a srác viszont nagyon messze lakik tőlem, még nem is találkoztunk élőbe. Szakítsak a jelenlegi barátommal, vagy várjak, hátha változik? De közbe mindig ott van ez a másik a fejemben. Sokkal szívesebben lennék vele, de ez a távolság miatt szinte lehetetlen:S

19/L


2010. júl. 8. 23:13
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
keress egy 3.at,a netes srác messze lakik,a barátoddal meg nem az igazi.
2010. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, ez nem lehet igaz, kérlek mondd, hogy fake
2010. júl. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem az, amúgy meg nem lehet normális válaszokat adni?
2010. júl. 8. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi pároddal folyton veszekedtek,meg arra a fiúra gondolsz szakíts...Én is távkapcsolatba vagyok fél éve, és jól megvagyunk.
2010. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

a net kelencéje.. ezren esnek bele ebbe a hibába.

Voltam hasonló helyzetben, csak ott én voltam a harmadik, aki "messze lakik". És baromi kellemetlen volt, hogy szerelmes lett belém a lány, és még nem is találkoztunk.. de már hiányoztam neki.. Csak a remény táplálta benne az érzelmeket, hogy majd velem jobb lesz.

Nem a távolság a legnagyobb baj, miután találkoztok, hamarosan rájössz, hogy álompasi nem létezik... :)

2010. júl. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat:)
2010. júl. 8. 23:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele távkapcsolatba, rengeteg a probléma vele. Én szerintem vagy probáld meg rendbe hozni a pároddal a dolgokat, vagy ha nem tudjátok szakits vele, és ismerkedj. Fiatal vagy még, nem kell feltétlenül mindjárt belevágnod egy másik kapcsolatba
2010. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

figyu, én is voltam ilyen helyzetben..és nagy hibát követtem el..szakitottam a fiúmmal, akit szerettem, csak meguntam, egy olyanért akit nem is ismertem személyesen. pedig fél évig neteztünk. minden hülyeséget megigért. 16voltam, bedöltem neki. megirtam a srácnak hogy szingli vagyok, találkozhatunk, meg is volt beszélve a találkozó, és aztán egyszerüen nem jelentkezett, napokig. irtam neki, hogy mi a baj, erre csak annyit kaptam hogy: beszélnünk kell. felhivott, és elmondta, hogy mégse illünk össze, túl jó vagyok neki bla bla bla..még szerencse hogy kaptam az akkori ex-emtöl egy újabb esélyt, és tanúltam a dologból.

szerintem elöbb ismerd meg a srácot egy kicsit jobban, személyesen, és aztán döntsd el, hogy szakitasz-e a fiúddal.

2010. júl. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"amúgy meg nem lehet normális válaszokat adni?"


Az első válaszolónak teljesen igaza van. Ezek a netes "kapcsolatok" viccesek, de nem működnek hosszútávon. Az ellaposodott kapcsolatot meg tovább erőltetni tök felesleges. De ha ennyire hiszel a netes kapcsolatokban, akkor gyakorlatilag már meg is csaltad a párodat...

2010. júl. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Épp ez, hogy én eddig egyáltalán nem hittem az ilyen netes kapcsolatokban. De most...
2010. júl. 9. 16:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!