Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem saját magam. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem saját magam. Miért van ez? :S Lent

Figyelt kérdés
2 évig voltam együtt a barátnőmmel, és a vége fele már nagyon rosszul éreztem magam mert már nem voltam szerelmes, és nem bírtam a kötöttségeket. Ő mindig is azt mondta hogy úgy érzi hogy én vagyok a nagy "Ő" neki. Mikor szakítottam elmondtam neki hogy nem akarom átverni. Ő teljesen jól kezelte, bár lehet hogy csak előttem, azt mondta hogy ő így is engem fog szeretni mindig a legjobban, és majd ha meggondolom valamikor magam mindenképp keressem fel, mert nagyon szeretné. ez már 1 hónapja volt, az elején megkönnyebültnek éreztem magam, de mostanában egyre többet gondolok rá és hiányzik is. Azóta nem voltam más lánnyal, és nem is vonzana most egy új kapcsolat. Lehet hogy hibáztam?:S De félek hogyha most kibékülnénk akkor egy idő múlva megint úgy érezném hogy nekem ez nem megy. Lehet hogy erre mondják hogy akkor derül ki mennyire szeretsz valakit, amikor elveszter.:S 22/f
2010. júl. 8. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem kezdjétek újra és megpróbáljátok..

biztos nagyon ki lehet a csaj ha azt mondja h te vagy a nagy ő

én is tudom mert nekem cvan eg ypasim és rettentően szeretem én se mutatom ki ha valami fáj

szerintem kerezsd fel

és ha nemmegy akkor ez se vele se nélküle kapcsolat lesz :D:D

2010. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

még alszok rá párat..

Se veled se nélküled kapcsolatot se szeretnék mert annak is csak rossz vége lenne..

2010. júl. 8. 22:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt tényleg jól alaposan át kell gondolnod hogy valójában mit is érzel iránta. Ha most újrakezdenéd vele, és kiderülne, tévedés volt, tuti nem fogja már ilyen jól kezelni a helyzetet. Ez szép volt tőle, hogy el tudott engedni, tényleg nagyon szerethet téged.

Inkább adj magadnak még egy kis időt, mint hogy elhamarkodottan dönts.

2010. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem valami hasonló volt. Egy évig voltam a barátommal, és én éreztem így, ahogy te. Féltem az elkötelezettségtől, mindig mondta, hogy velem akarja leélni az életét meg ilyenek. Nagyon szerelmes voltam és még mindig az vagyok. 9hónapja, hogy szakítottunk, de még mindig csak egymásra gondolunk. Borzasztó, hogy nem lehetek vele, de félek, ha vele leszek megint kezdődik az, hogy beparázok az állandó lekötéstől. Viszont úgy döntöttem, hogy nem bírom. Több mint valószínű, hogy megbeszéljük, mit kéne máshogy és megmondom neki, ne traktálja belém még ezt a férj és feleség szitut, mert megrémiszt picit. Egy próbát megér- Boldog akarok lenni újra és az csak akkor leszek, ha a nagy "Ő" mellettem lesz:$ Sok sikert nektek is :)

18. L :)

2010. júl. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!