Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velem? Nem értem saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Nem értem saját magamat sem.

Figyelt kérdés
A srác, akivel találkozgatok és msn-en, telefonon is elég sokszor beszélünk, de van egy kis problémám!Szeretem, legalábbis én úgy érzem, hogy szerelmes vagyok! De szerintem alkatra jobb csaj kellene, hogy érdekelje, nem vagyok kövér de pár kiló van amit le kellene adnom(max 5kg-t).És amúgy meg nagy szám van, de amikor beszélek vele, akkor meg nem. És mindig félek, amikor találkoznok Vele(remeg a kezem-lábam, pirulok,stb). Szeretem, de amikor így kerülök közelebb egy sráchoz valami miatt nem merek se jobban közeledni, se semmit.Mit csinálhatnék? Nem vagyok ronda, szóval nem ez az ok, de akkor mi? Segítsetek!!Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 9. 18:57
 1/4 anonim válasza:

Először is, hogy írtad hogy "remeg kezed-lábad, pirulsz, stb" ez mind annak a jele hogy szerelmes vagy a srácba. Alkati problémádra javaslom nézz bele a tükörbe úgy hogy 1 bugyi van rajtad, és ha nemtetszel önmagadnak akkor járj futni vagy tornázz vagy fogyókúrázz, stb. Ha tetszel önmagadnak hogy a tükörbe nézel, akkor necsinálj semmit, mert ha tetszel magadnak és az alakod miatt nemjön össze veled a srác akkor nemhozzádvaló mert nemfogad el olyannak amilyen vagy.

A félelemre azt tanácsolom hogy légy laza, elvégre ő is ugyanolyan ember mint te, csak férfiből van. Nemfogja leharapni se a fejed, se a melled, se mást csak azért mert hozzászólsz :D Ha nemtudsz ellazulni akkor gondolj arra hogy, "mivan ha ő az egyetlen aki az igazi, és ha elszalasztom akkor jön a magány, a sok depi, stb" és ez a "félelem" felülkerekedik a kérdésedben leírt félelmeden.


Most így hirtelen ennyi telt tőlem, Sok sikert hozzá!

19F

2010. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,de Ő szerintem elfogad, mert akkor nem hívna,nem írna és nem hívna el randira! Nem? Csak magammal vagyok ennyire elfogult!:S
2010. jan. 9. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
de ha ő elfogad és elhiv, akkor nincs semmi gond :) a legjobban az tud megnyugtatni hogy ha arra gondolok hogy "héé hiszen ő is elakar jönni, és szivesen teszi, nincs mitől parázni, olyan leszek mint eddig voltam..." és akkor semmi gond...
2010. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2010. jan. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!