Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ertem sajat magam? . Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ertem sajat magam? . Most mi van? Szerettem vagy csak vonzodok hozza?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mar tobbszor talakoztunk.Nem jarunk semmi nem is szeretem de mikor talakozok vele olyan boldognak erzem magam hogy majd kiugrom a borombol,es mikor nem lattom annyira hianyzik hogy majd beleorulok.(MAR REG ISMERJUK EGYMAST)
2009. máj. 3. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még csak kezdetleges szerelem. Vagy egy nagyobb fokú tetszésnek mondható ... Hány évesek vagytok?:)
2009. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
en 15,de o 20on felul:)
2009. máj. 3. 14:04
 3/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem ez rajongás:)

de én a helyedben 15 évesen nem talizgatnék 20 éven felüli sráccal, mert ki tudja mit akar...

2009. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szerelem csak angy vonzalom iránta, amiből előbb utóbb szerelem lesz...
2009. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rajongás:) Felnézel rá, vagy hogy mondjam:)

Előbb-utóbb beleszeretsz, és az nagyon tud fájni, hisz egy 20-on felüli már nem biztos, hogy tisztességes szándékkal közeledik.

23/F

2009. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de o massabb mint a tobbi
2009. máj. 3. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenki ezt mondja még ilyen korban, sőt ... tapasztalatból mondom, hogy még az idősebb korosztály szájából is gyakran elhangzik az a közismert mondat, hogy:

"-De Ő más mint a többi!"

Aztán vagy igaza lesz az embernek (ritkán) vagy csalódottan ismeri be, hogy sajnos tévedett de később hasznát veszi majd az évek során megszerzett tapasztalatokat!

Nagyon fontos, hogy ne a szavaknak higgy, hanem a tetteknek! Mert a szó elszáll ... és mondani sok mindent lehet de őszintén és önzetlenül cselekedni már annál kevesebben szoktak!

2009. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*tapasztalatoknak.
2009. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
az hoyg véded,hogy ö másabb,már a szerelem elsö kis jele.
2009. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!