Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tettél/tennél meg a szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tettél/tennél meg a szerelmedért?

Figyelt kérdés
Mi az a legnagyobb dolog, amit megtennél/megtettél azért, hogy együtt legyetek?
2010. júl. 8. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindent...
2010. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Először tudnom kellene, hogy talán mikor leszek szerelmes, viszont akit igazán szeretek azért majdnem mindent.
2010. júl. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bármit
2010. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Országokat utaztam át miatta. Meg aztán utaztam még volna, de már nem akart látni se. :) Szóval tanultam a leckéből. :P
2010. júl. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
elviselem a hülyeségeit..és még rengeteg mindent!:)
2010. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elfogadnám úgy ahogy van, nem érdekelne ki mit gondol rólunk, mindenben támogatnám, meghalnék csak azértí hogy tovább éljen és boldog legyen, ha ő akar szakítani velem, akkor hát legyen, bár hónapokig bőgni fogok a fájdalomtól hogy többé nekem nincsen ő, viszont egyben boldog is leszek, hogy ha nem mellettem, de legalább boldog:)
2010. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mit meg nem tennék a szerelemért...
2010. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20,55-ös ez igy van ! Felesleges az erőfeszités, a végén úgy is ott hagy, mindegy h mit adsz neki... Én csak az életemet szerettem volna neki adni....
2010. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bármit megtennék érte, ha kell az életemet is adnám... Kár, hogy Ő nem viszonozza az érzéseket. Semmi gond volt már ilyen, az is elmúlt és ez is el fog egyszer. Most már úgy érzem soha többé nem akarok szerelmes lenni, azt hiszem kiábrándultam és belefáradtam.


Üdv, 27F

2010. júl. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindent. Tűzön-vízen átkelnék érte, ha kell. Izzó parázson szaladnék végig, ha látnám a túloldalon. Az életem is odaadnám, egy boldogan együtt töltött hónapért cserébe......


20F


Ui: Tudom, hogy nyálasnak tűnik, de ezt érzem.....

2010. júl. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!