Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
5éve együtt élek a párommal. Van 2 gyönyörű gyermekünk is. Gazdag, de nem a pénze miatt, hanem szerelemből mentem hozzá. Jóképűnek nem mondható. Keveset van a családdal, mindig elszalad a munkahelyére hirtelen, késő estig dolgozik. Úgy érzem, hogy nő van a dologban. Viszont már én sem érzem, hogy szeretem őt.
2010. júl. 8. 19:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nő van a dologban, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy ő sem szeret már téged (már bocs) és azért tölt több időt a munkahelyén. Bár lehet, hogy valóban dolga van (nem tudhatom, mit dolgozik). Miért nem beszélsz vele erről?
2010. júl. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálok, de valahogy mindig kikerüli vagy másra tereli a dolgot. És egy ingatlanos cége van, többen is dolgoznak.
2010. júl. 8. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem sima hullámvölgy. Nem érzed, hogy szereted és próbálod bebeszélni, hogy tulajdonképpen ő okozza, mert nője van. Passzold a gyerekeket a mamára egy hétvégére és menjetek el üdülni a kedvenc helyetekre vagy ahol nászúton voltatok. Rendbe fog ez jönni :)
2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már nem érzed, hogy szereted őt, akkor lehet, hogy válás lesz a vége? Ezt neked kell eldöntened, te érzed, hogy mennyire reménytelen a dolog. Elég sajnálatos, ha kitér a válaszadás elől, ha szóba hozod ezt a dolgot. Sajnos ilyenkor nem lehet tökéletes tanácsot adni.
2010. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De 1 éve nem is szexeltünk. Egy héten nem beszélünk többet 15 mondatnál.
2010. júl. 8. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:

én leírattattam versbe a párommal, hogy mit érez irántam

a munkahelyén is a sorokon agyalt napokon át :)

mondta, hogy amikor eszébe jutott valami szép, rögtön leírta

és a versből egyből lejött, hogy szeret, csak épp a szenvedély nincs meg benne

érdekes, de ilyenkor az ember őszinte, mert ha szépít is a dolgokon az egész vers hangulatából kitűnik a lényeg, vagy ha nem használ nagy szavakat a soha meg az örökké pl

szóval ebből mindent le lehet vonni!

ha szeretője van, lehet egyszerűen a szeretlek szót fogja kifelejteni

ki tudja...

2010. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!