Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljességgel reménytelen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb. 10 hónapja ismertem meg igazán. Először csak ismerkedtünk, majd a srác elhívott randizni. Kétszer találkoztunk hivatalos randi formájában, s egyértelművé vált, hogy a barátnőjének szeretne tudni, én azonban nagyon féltem. Kitértem az esetleges randik alól (hozzáteszem elsősorban a szüleim miatt), illetve a kérdés alól, hogy akkor most mi van velünk...

itt a nyáriszünet, és a srác még csak nem is keres. Közben a tudomásomra jutott, hogy más lányoknál is próbálkozik, illetve hogy nem egy, két p*csával bővült baráti társasága. Szerintetek mit tehetnék, hogy ismét felhívjam magamra a figyelmet? Vagy ez a vonat már elment? Annyira kétségbe vagyok esve, mert most, hogy nem tudhatom a amgaménak érzem igazán, mennyire sokat jelent nekem. Szerintetek?


2010. júl. 8. 19:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
az enyém meg azt szokta mondani: akkor higgyél nőnek ha ló legel a sírján XD
2010. júl. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

jófej papád lehet neked is :)


én legutóbb még azt kaptam tőle pasi ügyben, amikor az exem megcsalt, hogy : "kislányom ezen nincs mit szépíteni, azt a f@szt sz-optad, amit előtte más p-inájából vett ki" :@


nah, de azóta már megajándékoztam egy ikerlánnyal és azóta el van olvadva teljesen :)

2010. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
huh :D hát köszönöm! és a nagypapáknak is:) a baj csak az, hogy most meg eltűnt:/ valószínű, nyaralni ment a családjával. mindenesetre, amint előkerül, azonnal utána járok a dolgoknak. muszáj! mégegyszer köszönöm :)
2010. júl. 11. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!