Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljességgel reménytelen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb. 10 hónapja ismertem meg igazán. Először csak ismerkedtünk, majd a srác elhívott randizni. Kétszer találkoztunk hivatalos randi formájában, s egyértelművé vált, hogy a barátnőjének szeretne tudni, én azonban nagyon féltem. Kitértem az esetleges randik alól (hozzáteszem elsősorban a szüleim miatt), illetve a kérdés alól, hogy akkor most mi van velünk...

itt a nyáriszünet, és a srác még csak nem is keres. Közben a tudomásomra jutott, hogy más lányoknál is próbálkozik, illetve hogy nem egy, két p*csával bővült baráti társasága. Szerintetek mit tehetnék, hogy ismét felhívjam magamra a figyelmet? Vagy ez a vonat már elment? Annyira kétségbe vagyok esve, mert most, hogy nem tudhatom a amgaménak érzem igazán, mennyire sokat jelent nekem. Szerintetek?


2010. júl. 8. 19:44
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
és mikor és miért döntöttél úgy, hogy na akkor MOST volt elég? hogy meguntad a várakozást...
2010. júl. 8. 20:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Amikor már másodjára-harmadjára mondta le a randit, akkor mondtam hogy nem szarozok többet. De mindegy, mert jó barátok lettünk :D
2010. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
a francba... akkor nem te vagy az én emberem! :/
2010. júl. 8. 21:16
 14/23 anonim ***** válasza:
ha ennyire fontos neked akkor kezdeményezz. Lehet még ő is szeretné. Csak a saját példámat tudom felhozni. Volt egy lány aki kétszer utasított vissza, a kettő között sok idő eltelt, addig haverok voltunk. Sajnos úgy alakult, hogy már sok ideje nem beszélünk, de ha nyitna felém én örülnék neki, mert mindig ő jár a fejemben. Szerintem próbáld meg, nem veszíthetsz sokat. Aztán ha nem jön be akkor legalább lezárhatod magadban a dolgot, hogy ebből nem lesz semmi.
2010. júl. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Igen, teljességgel igazat adok neked! Mert ez a bizonytalanság az, ami miatt képtelen vagyok tovább lépni :/ emiatt nem alszok már 2 hónapja, és ez az oka anak is, hogy egyfolytában ezen jár az agyam. Képtelen vagyok másra koncentrálni, mert álandóan a közös emlékek ugranak be... Szerintetek első lépésként ráírni msn-en nagy baromság?
2010. júl. 9. 13:40
 16/23 anonim ***** válasza:
msn-is megteszi szerintem, ott legalább nem görcsölsz annyira mint személyesen. találd ki először, hogy mégis milyen nyomvonalon próbálod a tudtára adni a helyzetet. először azért próbálj teremteni egy ideális alkalmat, szóval ne az elején írd meg neki mit érzel, mert akkor lehet meg fog ijedni, én pont így csináltam, és valószínű elég nagy hiba volt. de mindenképpen írjál, hogy mi lett a vége. hajrá :)
2010. júl. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Kérhetek egy kort, az eddigi hozzászóloktól? :)
2010. júl. 9. 15:09
 18/23 anonim ***** válasza:
6-21 és 14-31 ,22f
2010. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez volt... én is sokáig "sírtam" a fiú után, de aztán sikerült teljesen elfelejtenem. Ez két éve volt, akkor még 14 voltam, nem akartam kapcsolatot, de tényleg szerelmes voltam a fiúba. Ma már nagyon örülök, hogy akkor így döntöttem. Szerintem neked is sikerülni fog elfelejteni. Nem biztos, hogy ő az igazi, egyáltalán nem... :)
2010. júl. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

igen, írj rá, nem veszítesz semmit,legalább megtudod, hogy van e értelme utána epekedni !

Hívd el te randira :) légy határozott !:)

ha nincs hamarabb túl leszel rajta és elfelejted idővel !


amúgy papám mindig azt mondja , ha sírok vmelyik pasi miatt : "kislányom a pasik olyanok ,mint a villamos ! egyik jön, másik megy !":)

2010. júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!