Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljességgel reménytelen?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit kb. 10 hónapja ismertem meg igazán. Először csak ismerkedtünk, majd a srác elhívott randizni. Kétszer találkoztunk hivatalos randi formájában, s egyértelművé vált, hogy a barátnőjének szeretne tudni, én azonban nagyon féltem. Kitértem az esetleges randik alól (hozzáteszem elsősorban a szüleim miatt), illetve a kérdés alól, hogy akkor most mi van velünk...

itt a nyáriszünet, és a srác még csak nem is keres. Közben a tudomásomra jutott, hogy más lányoknál is próbálkozik, illetve hogy nem egy, két p*csával bővült baráti társasága. Szerintetek mit tehetnék, hogy ismét felhívjam magamra a figyelmet? Vagy ez a vonat már elment? Annyira kétségbe vagyok esve, mert most, hogy nem tudhatom a amgaménak érzem igazán, mennyire sokat jelent nekem. Szerintetek?


2010. júl. 8. 19:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hát, talán még nem késő, de máskor tessék hamarabb észbe kapni :)
2010. júl. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy kibújtál a randik alól, elvesztetted az érdeklődését. Ami teljességgel érthető, hisz minek fusson olyan szekér után, ami nem veszi fel? Hamarabb kellett volna gondolkodnod, de ha már így alakult, nézelődj, biztos találsz magadnak valakit.
2010. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Lollitta

olyan vagy mintha az apám írt volna.:D

kajakra ezt mondta nekem is.:D

mikor az exem után mentem.../ megyek /

Csajszi neked meg az a tanácsom hogy próbálj meg közelebb kerülni a sráchoz...de Te voltál a hülye / márbocs/ mikor kibujtál a randik alol...:S

2010. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
tudom, tudom, tudom... és éppen ezért vagyok ennyire elkeseredve. Annyira akarta volna, és én is annyira szerettem volna ha van olyan hogy mi ketten :/. Csak megijedtem, és inkább játszottam a betörhetetlent. Hülyén jönne ki, ha ezek után én keresném őt?
2010. júl. 8. 20:27
 5/23 anonim ***** válasza:
egy próbát megérne... de Te tudod...az EGOddal meg csinálj valamit...;)
2010. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ezek után ez érdekel a legkevésbé... ha jobban kimutatom, hogy mennyire kedvelem... Istenem!
2010. júl. 8. 20:36
 7/23 anonim ***** válasza:

de az EGO-d még mindig oriási...=S

és ebből kéne egy kicsit lefaragni...=D

2010. júl. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Most mi a baj az ego-jával? Én nem látom egyik válaszában sem, hogy el lenne szállva magától.
2010. júl. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
öhm... nem érzem úgy, hogy az egóm lenne az akadály. bármire hajlandó vagyok, hogy visszakapjam ezt a srácot!
2010. júl. 8. 20:48
 10/23 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanez a helyzet, csak a fiú szerepét töltöm be a történetben. Én is kb. 10 hónapja ismerem a csajt, első pár randira még eljött aztán mindig talált valami kifogást, utána leszartam. De örülnék ha jelentkezne :D
2010. júl. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!