Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy utaljak rá, hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak rá, hogy azt akarom, hogy lesmároljon?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki nagyon tetszik és azt mondják,hogy én is neki. De hogy irányítsam rá hogy kapjon le?

Nem akarom neki mondani,és nem is akarom én lekapni, mégiscsak lány vagyok.


2010. júl. 8. 17:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
mikor kettesbe vagytok mosolyogj rá gyakran és nézz néha a szájára vagy hajolj közel hozzá...kb ennyi
2010. júl. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De eddig mindig discóba találkoztunk.és ott sok ember van,meg nagyon sok az ismerős. :\
2010. júl. 8. 17:52
 3/17 anonim ***** válasza:
Akkor hívd el délután sétálni, beültök egy csendes helyre, és akár te is kezdeményezhetsz.
2010. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hát hívd arrébb vagy "vonszold" el...nemhinném h az ismerőseid előtt akarnátok smárolni
2010. júl. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazság szerint nekem mind1, hogy hol smárolunk.

De hogy utaljak rá hogyha arrébb húzom is,hogy smároljál már le?

2010. júl. 8. 18:02
 6/17 A kérdező kommentje:
Vagy csak húzzam arrébb és sokszor nézzem a száját? :P
2010. júl. 8. 18:03
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
Mond hogy fizetsz egy hónap WOW-t neki, örömében biztos lesmárol!
2010. júl. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anabella90 ***** válasza:

Ha smárolni akarsz nem is tetszik neked ez a fiú eléggé..

Legalábbis ha engem érdekel a fiú akkor csóknak hívom, a smár az kb egy discos történet, mikor berúgtatok és kell valaki....

2010. júl. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

jó a mi korosztályunk így hívja a csókolózást hogy smárolás.

Igen szerelmes vagyok a fiúba,nem is kicsit. :)

2010. júl. 8. 18:21
 10/17 anonim ***** válasza:
legyél vele sokat kettesben, lépj bele az "intim szférájába". akkor talán észreveszi, hogy mi van...
2010. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!