Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok utálják, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok utálják, ha egy fiú szeret játszani?

Figyelt kérdés
nem függőség, csak hetente pár órát a playstation előtt tölt, és érdekli, szeret róla beszélni, stb.
2011. máj. 9. 11:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Minden függő ezt mondja,hogy ő nem függő..

A csajod kezébe pedig adj egy barbit!

Játszatok gyerekek!:)

2011. máj. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy kivetni való lenne abba hogy néha levetődünk a playstation vagy az xbox elé :D én is csak hetente pár órát játszok, akkor is a haverokkal. Ez még nagyon nem megy a párkapcsolat rovására xD
2011. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha engem nem hanyagol el, meg nem ez a legfontosabb az életében, akkor legyen. Nem bánom. De módjával.
2011. máj. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be azok a fiúk,akik a számítógépen játszanak.
2011. máj. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én férjem is játszik, és egyáltalán nem zavar. Néha még jól is jön. Megbeszéltük, hogy csak módjával, így csak akkor játszik, ha én fodrásznál, kozmetikusnál vagyok, vagy megy a kedvenc sorozatom, amit ő nem akar nézni.

Mindenkinek kell egy hobbi, egy elfoglaltság, amivel levezeti a feszültséget.

Még mindig jobb, mintha a kocsmában ülne a haverokkal :S

2011. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hát, mivel egy számítógépes játék függő apával nőttem fel, egyáltalán nem zavar. Kisebb koromban mindig néztem ahogy játszik (űrstratégiai játékokat főleg), meg most is néha. Néha egymás ellen is játszunk multiplayerben. Őszintén szólva még az sem zavarna ha emiatt elhanyagolna, mert remekül fel tudom magam egyedül találni. Inkább örülnék hogy van egy értelmes hobbija (mármint mondjuk értelmesebb, mintha zenész lenne pl, mert azokat én nem bírom. :D)..
2011. máj. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De lehet akár ketten is. El tudjátok képzelni, hogy mondjuk street fightereztek a párotokkal? És akkor nincs hanyagolás :)
2011. máj. 9. 12:08
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Egy kicsit zavar, de nem azért, mert nem velem foglakozik olyankor, hanem mert gyerekes hülyeségnek tartom. Ha helyette olvasna, netezne, tévézne stb. az nem zavarna.
2011. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Valóban, mert a tv sokkal értelmesebb elfoglaltság.....
2011. máj. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az. Inkább nézek bármiről bármit, mint hogy szörnyeket oldössek. Amúgyis, nálunk csak vagy animal planet, vagy discovey megy. Ne mondd, hogy nem értelmesebb...
2011. máj. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!