Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok utálják, ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok utálják, ha egy fiú szeret játszani?

Figyelt kérdés
nem függőség, csak hetente pár órát a playstation előtt tölt, és érdekli, szeret róla beszélni, stb.
2011. máj. 9. 11:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

De, de azt hogy valaki ismeretterjesztő műsorokat is nézzen, olvasson ilyesmiről, nem zárja ki az hogy ha néha játszik is a gépen.

Nyilván ha valaki napi 10-12 órát azzal tölt hogy CS-ezzen vagy mittudomén, az már nem éppen egészséges (bár bevallom nekem is van néha hogy simán végigsimsezek 24 órát ha épp nincs más dolgom), de a napi/heti pár óra azzal szerintem semmi baj. Az emberek szeretnek szórakozni. Most az hogy valakinek a playstation jelenti a szórakozást, nem pedig hogy legelő zebrakölyköket nézegessen, nem hiszem hogy gyerekes lenne. Ráerőltetni úgysem tudod senkire, hogy mást élvezzen, mint amit.

2011. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Na én heti 3x 3-4 órát játszom, egy II.vh.-s FPS játékkal.

:D


27/N



Engem csak az zavarna, ha én nem tudnék játszani. :D

De mivel én PC-n játszom(Ő meg PS) ezért nem lenne probléma.

2011. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Már bocs de nem minden játék szól a szörnyekről meg lövöldözésről, azokat én se szeretem. Inkább Heavy Rain, Street Fighter, LittleBigPlanet, ezek azért értelmesebb játékok.
2011. máj. 9. 14:52
 14/17 anonim ***** válasza:

ma 11:51-es..


"Inkább örülnék hogy van egy értelmes hobbija (mármint mondjuk értelmesebb, mintha zenész lenne pl, mert azokat én nem bírom. :D).."


Értelmesebb azzal tölteni az időd hogy játékokkal játssz minthogy zenélj? Ja igaz a zenéléshez ügyesség, kreativitás, kitartás és gyakorlás kell. Tényleg idióta hobbi...


hozzáteszem semmi bajom azzal ha valaki játszik amíg nem viszi túlzásba, én is szokta, de azért ezen fennakadtam hogy értelmesebb hobbi mint a zenélés..

2011. máj. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Rosszul fogalmaztam, nem magát a zenélést tartom hülyeségnek, hanem úgy általánosságban nem szeretem a hobbizenészeket (ismerek jópárat). Ezért is, ha valakiről megtudnám, hogy ő zenélni szokott szabadidejében, akkor úgy állnék hozzá, míg ha valaki azt mondja hogy ő PS-en játszik, akkor azzal nem lenne semmi bajom. (Általánosítok, de ez van.)
2011. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13:33-as vagyok.


Én sem tartottam sosem értelmesnek a lövöldözős játékokat, egészen addig, amíg meg nem ismerkedtem ezzel a játékkal. Itt is vannak feladatok. És kell is némi stratégia is. Igaz én már online játszom, saját servert tartok fenn, de ez csak szórakozás.

Egyszerűen jó másokkal játszani, hülyülni. :)


Előtte stratégiai játékokkal játszottam. Azokat jobban szerettem. (Warcraft, Civilization ...stb. még a '90-es években)

Amiket felsoroltál, azokat én nem ismerem, nem tudom milyenek.

2011. máj. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Nekem is van barátnőm , és counter strikozok sőt még versenyre is elmentem , őt nem zavarja mert nem játszok ahelyett hogy vele legyek szabaidőmben amikor mindeketten otthon vagyunk csak akkor játszok vagy ha ő esetleg nem velem van ilyenekkor !!!


Lényeg , ha őt zavarja hagyd abba ha nem akkor nyugodtan csak ne szokj rá mert rámehet a kapcsolatod!

2011. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!