Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jó játszani más érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó játszani más érzelmeivel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a sztori, ezért kezdem az elején. Van egy lány, akit 2 éve ismerek, akkor találkoztunk először egy nyaraláson. Tök jól összehaverkodtunk, meg jót beszélgettünk, de én nem éreztem többet egyszerű barátságnál, ő viszont szerelmes volt belém (elmondása szerint). Aztán nem láttuk egymást egy évig, és mivel még egyikünk sem felnőtt, ezért mindketten sokat változtunk, és én elkezdtem kicsit többet érezni iránta mint barátság, ő viszont olyanokat mond a haveroknak, hogy nem tud rám másképp tekinteni, mint egy jó barátra, és ez nem esett jól, főleg, hogy engem állandóan hülyít, ezzel kapcsolatban, tehát az ellentétét mondja. Most akkor mit akar tőlem? Mit csináljak?
2011. júl. 27. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
az ilyen hülye k*rvákat hagyd a p*csába
2011. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hát de bakker azér eltelt egykis idő....ez olyan minthogy tesem szeretted régen, neki is megváltozott az érzése
2011. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én szerettem őt, de nem úgy. Egyszerűen nem tudtam rá úgy nézni. Lehet h most ő van így. nem tom h változtathatnék ezen.
2011. júl. 27. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Más érzésein te nem tudsz sehogy se változtatni.Ha viszont most mást mond a haveroknak és mást neked akkor egy hiteltelen ember akire jobb ha nem is pocsékolod az idődet, egy ilyet hogyan szerethetsz?
2011. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!