Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak utálják a "sárkányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak utálják a "sárkányokat". Ez alatt mit értenek? Milyenek ne legyünk idővel?

Figyelt kérdés
ami persze még nekünk is belefér:)
2011. aug. 5. 09:50
1 2
 1/13 WhiteLabel ***** válasza:
54%
hát pl ne akard meg mondani hogy mikor mit csináljunk, és ha haverokkal elmegyek havonta egyszer elmegyek meginni valamit, akkor ne azt hallgassam 1évig.
2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Olyan, aki mindig kontroll alatt tartja a férjét, aki ráhúz a fejére a sodrófával, aki elhízott, de másokat nagyban ócsárol. Nézd meg a Malcolm in the midle című sorozat anyukáját. Na olyan ne legyél.
2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne akarj uralkodni és rendelkezni felette, vagy az időbeosztása felett. Pl., ne akard megtiltani, hogy elmenjen a haverokkal sörözni, vagy, hogy szóba álljon más nőkkel (persze, az egészséges féltékenység meglehet, de ne vidd túlzásba - pl egyik "bnőm" kiverte a hisztit, mert a barátja, akivel egy hete vannak együtt, nem törölte fb-ről a volt bnőjét. Naés? Attól még ismerik egymást, hogy szakítottak...) Remélem segítettem... 20L
2011. aug. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs elrendelve, hogy minden nő olyanná válik vagy válhat. Ez nagyban függ a személyiségtől. De szerintem ez annyit takar: mindenen felkapja a vizet, lekiabálja a fejét,semmit nem akar meg engedni (pl nem mehet el sörözni haverokkal), gyűlölködő, veszekedős... stb
2011. aug. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na jó, nem hiszem hogy vannak ilyen nők... ez nagyon kisarkított példa. Eddig könnyűnek tűnik...:DD
2011. aug. 5. 09:53
 6/13 anonim ***** válasza:
Kisarkítottnak tűnik, de hidd el, vannak...
2011. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Érdekes hogy mindenki a sörözést a haverokkal hozza fel... örülök, hogy az én párom nem sörözik és a haverjaihoz is együtt megyünk (mert ők mindig is párokként mentek mindenhova).
2011. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na, az én párom se jár sörözni, sőt nincsenek is barátai akikkel eljárna bárhova. Zárkózott.. A munkából hazamegy, hétvégén otthon. Mindig.

Akkor mi marad nekem sárkányoskodni?:)

2011. aug. 5. 10:04
 9/13 anonim ***** válasza:
olyan ne legyél, mint a Sam a Jersey Shore-ból. már azon kiakadt, hogy Ron beszélt egy másik csajjal!.
2011. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy fej untig elég, mellőzd a tüzes lehelletet és a pikkelyeket.

Viccet félretéve a sárkány egy rideg, arrogáns uralkodó természetű nő. Ha a Másnaposokat láttad, akkor a fogorvos barátnője ennek a kategórának eltúlzott paródiája.

2011. aug. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!