Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy utaljak egy srácnak arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utaljak egy srácnak arra hogy nagyon tetszik és szerelmes vagyok belé. Nem csak barát szeretnék vele lenni?!?!

Figyelt kérdés

egyszer már "fűzte" az agyam ez a srác...csak akkor még nem tudtam mit akarok...most már tudom...meg akarom szerezni!!!

20F/15L


2011. jún. 8. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nem jó ötlet...
2011. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy pasi nem száll vissza arra a lóra,ami egyszer már ledobta...
2011. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a csávó szépen bevisz a málnásba és kész.

Legalább a te korosztályodat erre használják az esetek nagy

többségében.

Kezdjél valami fiatalabb sráccal.

2011. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
villants cicit
2011. jún. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Egy pasi nem száll vissza arra a lóra,ami egyszer már ledobta..."


HATALMAS! ELlopom!

2011. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De nekem Ő kell =/ XD
2011. jún. 9. 09:21
 7/11 B.Ronald válasza:
Szerintem egy pasi legjobban azt a lovat akarja betörni, ami egyszer már ledobta. ilyenek vagyunk, ha valamit nem kaphatunk meg, egyre jobban akarjuk. szerintem nem szóval kell a tudtára adnod, hanem csak annyi, hogy lesmárolod. megkéred hogy találkozzatok, mélyen a szemébe nézel és lesmárolod, ennyi az egész. és ne hallgass azokra, akik ilyeneket tolnak, hogy csak be akar vinni a málnásba, vagy hogy nem szál vissza arra a lóra. szerintem vágj bele, nics semmi rossz a málnásba, és az hogy oda akar vinni, nem azt jeleni, hogy utána ki is akar dobni.
2011. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mennyire ismered jól a srácot? Mert ha csak egy fellángolás és momentán nemigen látsz ki a "lila köd" mögül, akkor szerintem várj még vele, akármilyen nehéz is. Velem volt már olyan hogy nagyon tetszett egy lány... 2 hónapig, de aztán leomlott a függöny és nem találtam azt amiért belezúgtam. Ha viszont már régóta szereted és ismered is annyira hogy nem kell tartanod attól hogy bármi balul sül el, akkor vágj bele persze és egyszerű dolgod van onnantól, csak elhívod valahova beszélgettek aztán elkapod és lesmárolod - ennyi.

Amúgy meg 14.51 sok parasztról hallottam már és saját magam is láttam már olyat hogy 24-26 éves fiúk, a 17-18 évesek bulijára járnak... Szerintem egyértelmű hogy miért, kb olyan mintha dinamittal horgásznál... És nem egy lány ismerősömet bántották meg így, hogy gyakorlatilag csak arra kellettek hogy legyen kivel b"szni. Úgyhogy az a málnás igenis elég veszélyes tud lenni....


19/F

2011. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jól ismerem már :)

2 éve család barát...

2011. jún. 15. 16:51
 10/11 B.Ronald válasza:
azért gondoltam, hogy nem lesz neki veszélyes a málnás, mert a csávó nem nyomul rá, ergo nem akarja kihasználni, és a füzte az agyam szöveg se arra utal nálam, hogy a csávó egy buliban beginázta. szóval a málnás nem veszélyes dolgot erre a konkrét esetre mondtam.
2011. jún. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!