Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most toltottem be a 14 evet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most toltottem be a 14 evet. En meg nem erzem itt az idejet a barat es bartno kpacsolatanak, mar visszautasitottam egy parat. Anyukam meg mind azt akarja hogy legyek mar szerelmes (rosszul esett) Most mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
menj oda az anyudhoz, és mondd meg neki hogy anyu, úgy érzem hogy az ilyesmikhez, mint szerelem ó, párkapcsolat, testiség, túl fiatal vagyok és megköszönném ha nem erőltetnéd, ha eljön az ideje akkor úgyis lesz barátom úgyis szerelmes leszek stb... de ez nem most lesz
2011. febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De velem van a baj,ciki,hogy ezt meg nem akarom?
2011. febr. 9. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, az én bátyám is 15,5 éves, és még eszében sincs. 190 cm magas, 45-ös lába van, nagyon helyes fiú, de egyelőre a sport és a számítástechnika a "szerelme".
2011. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Nem ciki.

2. Menj oda anyudhoz, és mondd neki, hogy nyilván jobban szeretné, ha olyan kis miniribanc lennél, akiket mindenhol látni és odaadja magát akárkinek.

2011. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 16-17 éves koromig úgy éreztem, hogy egyáltalán nem vagyok érett egy kapcsolatra és addig nem is volt. Mondd el anyukádnak, hogy még úgy látod nem jött el a szerelemnek az ideje, és ezt amúgy sem lehet sürgetni, majd jön magától.
2011. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!