Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget csinált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget csináltam avval, hogy visszautasítottam?

Figyelt kérdés
A volt bnőm még tetszik. Szoktunk csetelni. Ki akart hívni de visszautasítottam mert jövőhéten vannak a vizsgáim. De igazából nem ezért mondtam le hnem azért mert nőtt három bazi nagy pattanás a homlokomra s az arcom is elég piros lett (voltam orvosnál és adott vmi krémeket rá)s nem akartam h így lásson. Mondtam neki, h a héten semmi esetre nem érek rá, de két hét múlva majd kihívom én. Vajon fog addig még várni? Nem lesz túl késő?
2009. jún. 15. 19:24
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
szerintem nem lesz késő...:)
2009. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se, de azért szóltál neki ugye, hogy akkor majd számítson rád.nehogy elkezdjen itt nagyba pasizni... xD
2009. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz késő.:) Biztos ki megy majd veled, és biztos megérti, hogy "készülnöd kell a vizsgákra".:D:D

Amúgy a helyedben én is ezt tettem volna.;)

2009. jún. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
jaja megígértem neki, s tudja hogy ha vmit megígérek az úgy is lesz
2009. jún. 15. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Hova akart kihívni? Nem értem az igét :)
2009. jún. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
egyet sétálni...
2009. jún. 15. 19:38
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ma mumust játszom. "Avval" helytelen, "azzal" jó! Milyen vizsga? Helyesírás? Csak nehogy az "avval-tételt" húzzad. Szoritok érted, mert egyébként roppant értékes embernek ismertelek meg e pár sorból. Lefekvés előtt feltétlen könyörgök az én istenemhez, hogy múljanak el arcodról azok a fránya, ördögtől való pörsenések.
2009. jún. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát figyi kedves utolsó hozzászóló. Ha beírod ide ebbe a kicsi szövegdobozba a szavat s nem húzza alá pirossal a számítógép azt jelenti, h helyes magyar szó. Na de ugyan a hozzád hasonló civilizált, írástudó, tanult ember le tudná írni helyesen de sajnos nincs egy normális, értékelhető gondolatuk se. Amennyiben akarsz segíteni másokon, fektesd a hangsúlyt mondanivalód tartalmára és ne a kinézetére. Örvendj, hogy neked nincs ilyen ördögtől való pörsenésed, neked biztos van más hibád amit nem vállalsz be.

Szóval konklúzióként azt a választ kapod, hogy jobb lenne ha feliratkoznál a hi5-ra vagy az iwiw-re mert ez nem az az oldal amelyiken leszóljuk egymást. S ha így sem tetszik menj el a Mónika Showba, ott megleled méltó helyed.

Köszönöm a hozzászólásod kedves válaszoló

2009. jún. 15. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
My name is 01. 21:01. Mi az a Mónika-show? Kviz vagy kulturális műsor? Bocs, de az ilyen nívós műsorok egyszerűen nem jönnek be a tévémen. A hiba bizonyára az én készülékemben van. Egyébként tényleg kiváncsi volnék, mi leszel, ha nagy leszel? Másképp, milyen végzettséged lesz az oskolát elvégezve?
2009. jún. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Az hadd maradjon az én dolgom, hogy mi leszek s mi nem. Most nincs kedvem, hogy vitatkozzak itt a közösben veled, az oldal nem kettőnkről szól. Ha van valami problémád írjál egy mailt s ott majd becsmérelhetjük egymást. De sztem inkább hagyd abba mert minden amit írsz téged minősítenek.

Minden jót

2009. jún. 16. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!