Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nagy hülyeséget tettem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy hülyeséget tettem? Félek.

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel nem vagyunk együtt, és vajmi kevés esély van rá, hogy együtt leszünk valaha is, de úgy érzem, ezeket az esélyeket nagyon rontottam a múltkor. Nem volt fent cseten, de korábban is előfordult, hogy úgy írtunk egymásnak, hogy valaki nem volt fent... egy gyengültebb pillaatomban írtam neki olyanokat, amiben panaszkodtam egy sort (semmi köze nem volt őhozzá), de úgy nagyon durván. Azóta nem írt, több mint egy hete, nem is láttam fent mondjuk. Tény, hogy ritkán van fent.

Félek attól, hogy volt fent azóta, csak lejárattam magam a szemében, és ezért nem írt. Előfordulhat, hogy eddig csak nem látta. ( Olyasmiket írtam neki, hogy elegem van mindenkiből, satöbbi) Elronthattam mindent...

Szerintetek tényleg hibát követtem el? Ő fontos nekem nagyon.

16lány


2011. szept. 18. 14:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Könnyebb lenne, ha tudnánk mit írtál pontosan szóról szóra.
2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

( Olyasmiket írtam neki, hogy elegem van mindenkiből, satöbbi)

Ezt lehetséges,hogy úgy értette hogy belőle is eleged van,szóval ezt mikor legközelebb fenn lesz chaten.

2011. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy könnyebb lenne, de nem fogom bemásolni.

Valami olyasmi volt, hogy: nagyon unom a sok hülyét, aki körülvesz, és hogy a francért hülye mindenki... Ezt nagyjából hat sorban... :S


Rémes. ://

2011. szept. 18. 14:26
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy magára vette, mert utána írtam neki, hogy vigyázzon magára.
2011. szept. 18. 14:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Légy szíves írd le :) imádom, ha egy lény trágárkodik.
2011. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*lÁny (igaz úgy is értelmezhető)
2011. szept. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem trágárkodtam. : )

És nem fogom szóról szóra leírni, a lényeget leírtam. Mást felesleges, hiszen ez volt minden, csak hosszabban.

2011. szept. 18. 14:49
 8/12 anonim ***** válasza:
hát ezt már lehet h nem tudod meg, csak ha találkozol vele, lehet h nem neki kellett volna kiöntenni a szivedet : /
2011. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tajparaszt ***** válasza:
Nem vette magára, szerintem úgy vette, hogy ő normális azért írtad neki. Ha azóta nem is volt fent, még nem kell izgulni.
2011. szept. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A, dolga volt és nem jött fel ahogy az előtt se

B, még el se olvasta mert nem járt fönt

C, magára vette és hülyének gondol



Írj neki egy levelet hogy nem rá értetted, csak fölidegesített az aki. Ha ezután se ír akkor írj rá fészbúkon vagy érd el őt máshogy, telefon pl.

2011. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!