Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel! Úgyérzem ezzel hülyeséget tettem, szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottam a barátnőmmel,és most azt érzem hogy nagy hibát követtem el. Mostanság már 1 héten egyszer tudtam csak vele találkozni,mégpedig azért mert nem voltam olyan állapotban hogy vele tudjak lenni, van pár magánéleti problémám, és hetek óta depressziós vagyok,dokihoz is járok vele, és így képtelen vagyok fenntartani egy kapcsolatot, a saját lakásomból szinte alig tudok kimenni,teljesen bevagyok zárkózva,és egyszerűen nemakarom hogy így lásson engem. Nállam visszatérő probléma ez a depresszió,és már más kapcsolatom is ráment,csak akkor nem én szakítottam,és most ugyanebben a helyzetben vagyok...csak féltem a lányt, hogy megutál azért amilyen vagyok. Tegnap megmondtam neki hogy ezzel nemakarom hogy neki is problémákat csináljak,ezért nekem most így nemmegy a folytatás. Felajánlotta hogy mindenben segít, de elutasítottam mert ahogy mondtam többször voltam ilyen helyzetben és mindig ellett rontva a dolog mégjobban. Nekem szükségem van pár hétre hogy rendbetegyem magam,kérhettem volna szünetet tőlle de azt nemszeretem,nemakarom hogy bizonytalanságban éljünk addíg,ezért szakítottam! Ma már úgyébredtem hogy nagy hibát követtem el, és hiányzik:( Nem rohanhatok vissza rögtön hozzá,mert csak ugyanott lennék mint előtte. Nemtudom hogy mitévő legyek ilyenkor, nemet mondtam annak a személynek aki a legjobban szeret
2011. jan. 20. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig igenis visszarohanhatsz hozzà mert elveszited :)

most azonnal.

és ne legyél okostoni.. majd ö eldönti hogy veled akar e lenni, szerintem egyedül is megy neki...

ilyen agyatlan dolgok miatt szakitani.. -.-

2011. jan. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy hogy eltudja dönteni,és ahogy mondta...velem akar lenni, csak én saját magammal nemtudom rendezni a dolgot,mert jelenleg nemtudom neki megadni azt ami kellene egy teljesen normális kapcsolathoz.
2011. jan. 20. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:

akkor ezt mondd meg neki.

mondd h nem szeretnél szakitani..

csak kell neked egy kis idö amig rendbehozod magad és ha megvàr akkor minden rendben lesz mert nem töled fog függni..

ha meg annyit nem ér meg hogy bizonytalansàgban élj egy kicsit akkor hagyd is inkàbb...

2011. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!