Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de ő csak barát akar lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 13, ő asszem 14. Nem nagyon ismerjük egymást, viszont elég jóba vagyunk. Már elhívtam sétálni, hogy tudjunk beszélgetni, de még ez nem volt meg. Hogy tudnám komolyabbra fordítani a kapcsolatunkat?
2010. febr. 17. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Ha ő tényleg csak barátod akar lenni, akkor sehogy. Sajnálom, de nem tudsz mit tenni
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mért nem szeretne kapcsolatot veled. Aztán próbálj azokon javítani amit válaszolt. Ha nem jön be akkor egyszerűen legyél barátja és majd az idő változtat rajta ha nagyon össze vagytok nőlvve (vagy nem) :D
2010. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó ötlet.
2010. febr. 17. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!