Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszenék neki bejelölne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenék neki bejelölne iwiwen/myvipen v facebookon?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit megismertem egy 2 hetes utazás során és a kezdetektől fogva tetszett és rá is nézegettem amikor feltűnt h a pillantásaimat viszonozza ill. sokszor kaptam magamon a tekintetét és elszórakoztam azzal;flörtölgettem h mennyi ideig nézem néha mosolyogtam is.

Az utazásnak azonban vége és nem beszéltünk semmit.


2010. júl. 8. 13:58
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hahóóó?
2010. júl. 8. 14:34
 12/15 anonim ***** válasza:
ha nem vagy fent neki sehol, akkor nem is tud arról, hogy létezel...
2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
lehet h ő is ugyanerre vár
2010. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
h ő is ugyanerre vár?:S de hiszen ő a fiú és az illem sz. meg minden férfiasság sz. meg a hagyomány sz. neki kéne lépnie...neem?
2010. júl. 8. 16:01
 15/15 anonim ***** válasza:
Én ugyaneere várok, de semmi. Ugyan ez az elvem, hogy majd a fiú, de a fiúk félősek mint zt már leírtam, manapság szinte mindent a nőknek kell csinálni. Jelöld be nyugottam, és majd meséld el mi lett :)
2010. júl. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!