Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszenék neki bejelölne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszenék neki bejelölne iwiwen/myvipen v facebookon?

Figyelt kérdés

van egy fiú akit megismertem egy 2 hetes utazás során és a kezdetektől fogva tetszett és rá is nézegettem amikor feltűnt h a pillantásaimat viszonozza ill. sokszor kaptam magamon a tekintetét és elszórakoztam azzal;flörtölgettem h mennyi ideig nézem néha mosolyogtam is.

Az utazásnak azonban vége és nem beszéltünk semmit.


2010. júl. 8. 13:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jam, ez 20 éve is így volt, ha nem jelölt be téged sehol, akkor biztos nem tetszettél neki.
2010. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy jelölne be,ha nemis beszéltetek, és azt sem tudja h hogy hívnak??????
2010. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
van közös ismerős..sztem ha van egy kis logikája akk meg tud találni kép alapján én is meg tudtam őt kb 10 perc alatt...am a keresztnevem lehet h tudja..
2010. júl. 8. 14:06
 4/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés :)

Persze lehet, hogy azóta is próbál a több ezer hasonló korú lány között megtalálni.....

2010. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tudod a fiúk félősebbek mint a lányok, de nem minden hejzetbe :D. Az, hogy nem jelölt be az nem azt jelenti, hogy nem tetszel neki, épp úgy mint ha bejelölt volna, az se jelentené azt, hogy tetszel neki. Egyébként hány évesek vagytok? Egy suliba jártok ? Ha egy suliba jártok és még jövőre mind2 oda fogtok járni és tetszel neki akkor összejön a dolog ha nem, akkor még mindíg van esély, hogy megtetszel neki, Ha nagyon nem bírsz várni, akkor nyugodtan jelöld be te, de ha van olyan ismerősötök akiben megbízol és tudod, hogy jóban vannak, lehet, hogy megvan neki msn -en és akkor megkéred, hogy hívja meg és dumáljatok 3 man aztán kérd meg, hogy ő menjen el, és maradjatok kettesben.... Tutit lkéri majd az msn címed, ha meg nem akkor kérd el te :) SOK SIKERT!!!!!!! Majd mesélj mi lett :)
2010. júl. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
még vki irhatna...?:)
2010. júl. 8. 14:15
 7/15 anonim ***** válasza:
dehogy jelölne! az iwiw/ myvip.. nagyon komoly dolgok! aki ilyeneken bejelöl, az meg akarja kérni a kezedet, eltervezte hány gyereketek lesz, most nézi, mi legyen a nevük és már megvette a karikagyűrűt is. ez a srác még nem tart ott, hagyj neki időt! senki nem kapkodja el a bejelöléseket, hiszen ezek az élet értelmei!!!
2010. júl. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
utolsó..az ironiát leszámítva arra célzol h még adjak neki időt vagy h ne ilyen hülyeségekkel foglalkozzak?:S
2010. júl. 8. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:
Miért kéne naponta iwiwen meg fészbukon ismerősök után nézelődni. Ha én voltam az a srác, hát várhatod amíg bejelöllek... De miért nem jelölsz te, ha ennyire ez a vágyad?
2010. júl. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
majd bejelölöm ..én se nézelődök ismerősök után de ő nem az a kategória mert tetszett és ilyenkor szokás keresni a kontaktust..azaz ha akar vmit legalábbis...vagy nem?
2010. júl. 8. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!