Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, és? (lent)

Figyelt kérdés
Van valaki akivel más az ízlésünk nem teljesen, de nagyon szeretem őt, szoktam is vele dumálni msn-en... ráadásként oszt.társam volt :S És amikor beszélünk akkor szerintem leszar hogy írok neki, én meg :'(:'(... Szeretem és gyűlölöm egyben amiért ennyire nem érdeklem :'(
2010. júl. 7. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:

írtad, hogy osztálytársad. Ezek szerint meg a fogalmazás szerint nem lehettek valami idősek.

Nem fog összedőlni a világ ha nem jösz össze vele. Meg tegyük fel mégis. Nem biztos, hogy Ő az igazi.

2010. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lány vagy vagy fijú?
2010. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
"fijú" ... szánalom
2010. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egy újabb cinikus helyesírásvadász, szánalom2
2010. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel. Bäszott nagy állomáson állsz, olyanra szállj fel amelyiknél a kezed is megfogja a londiner, nem csak a csomagjaid. Fáj persze, de elmúlik. Éld túl. Nekem anyám azt mondta anno, hogy a szerelem olyan, hogy lezuhansz a ház tetejéről és fáj, majd újra szerelmes leszel és megint lezuhansz, előbb vagy utóbb olyan nagy hullahalom lesz ott, hogy nem zuhansz már akkorát, de fájni azért fájni fog. Légy erős. Hol a büszkeség!? Keményen. Ha nem nem! Ennyi. Szard le.
2010. júl. 8. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel. Bäszott nagy állomáson állsz, olyanra szállj fel amelyiknél a kezed is megfogja a londiner, nem csak a csomagjaid. Fáj persze, de elmúlik. Éld túl. Nekem anyám azt mondta anno, hogy a szerelem olyan, hogy lezuhansz a ház tetejéről és fáj, majd újra szerelmes leszel és megint lezuhansz, előbb vagy utóbb olyan nagy hullahalom lesz ott, hogy nem zuhansz már akkorát, de fájni azért fájni fog. Légy erős. Hol a büszkeség!? Keményen. Ha nem nem! Ennyi. Szärd le.
2010. júl. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan vonat után ami nem vesz fel. Állomáson állsz, mehetsz sok felé, ha megáll egy vonat akkor még a londinerrel pakoltasd fel a bőröndjeid is.

Fáj, fáj, ezzel nem lehet mit kezdeni. Hol a büszkeség? Keményen! Felejtsd el! Lesz jobb szebb okosabb

2010. júl. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a váloszkat, már megmondtam neki hogy szeretem. Nem viszonozza :'(:'( de azért barátok maradunk
2010. júl. 9. 13:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!