Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a szerényebb fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szerényebb fiúknak hogyan van esélye? (lent)

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés volt már, hogy csak a nagyképű partiarcokra buknak a csajok, de ezeket szerencsére megcáfolták. Le is írta egy csomó lány, hogy Ő az ilyen "rendes" srácokra bukik, akikkel lehet normális párkapcsolatban élni és nem a menő cuccokról meg dugásról szól az egész...

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha én ilyen visszahúzódóbb/szerényebb ember vagyok, akkor hogyan ismerkedhetnék lányokkal? Hiszen mi nem vagyunk olyan feltűnőek, nem is a külsőnkkel próbálunk kitűnni (nincs BMW-s övünk meg nem hordunk rózsaszín pólót :D) és hát a leszólítás sem az erősségünk. Ha mégis kezdeményezünk, akkor szántok rá időt, hogy megismerjetek egy ilyen srácot, vagy az első benyomás az az, hogy "unalmas/hétköznapi/lúzer" stb?

Előre is köszönöm a válaszokat.

19/F


2010. júl. 7. 20:46
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Bunkó viselkedéssel normális nőt megtartani nem lehet. Ugyanakkor ismerkedéskor a lány is lehet zavarban, lehet, hogy igyekszik leplezni az érzelmeit, úgyhogy ilyenkor mások a szabályok. Hacsak el nem küld a francba, akkor minden módon be kell tudnod bizonyítani, hogy te vagy az alfahím.


ösztönvezérelt húsdarab

2010. júl. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Tehát én vagyok túl naív, mikor úgy gondolom, hogy ez az aflahímesdi csak az állatoknál van, és mi emberek azért vagyunk emberek, mert tudunk uralkodni az ösztöneinken?
2010. júl. 8. 18:04
 23/31 anonim ***** válasza:

Mi emberek is állatok vagyunk, és ősi ösztönök vezérelnek.

A kiscsjokat i ősi ösztönök vezérlik, az erős férfit keresik, és attól leszel a szemükben erő, ha bunkózol velük. Partykban pedig kifejezetten a letámadós rámenős cávóknak van esélye, mert ott a szexualitásukat kell felébresztene, hogy akarjanak téged...

2010. júl. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
19:32-es ott a pont :)
2010. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Tehát aztmondjátok, hogy nincs olyan lány, aki mondjuk normálisan néz ki, és rendes, hűséges párkapcsolatra vágyik olyas valakivel aki nem játsza meg magát (mert ha tennem kéne az alfamenőt akkor az nem én lennék, meg szerintem sokan nem azok igazából...) és nem alázza meg? Kár lenne... :(
2010. júl. 8. 19:46
 26/31 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen lány, de az nem lehet valami szép lány. Tulajdonképpen szinte csak azok a lányok hűségesek egy jófiúhoz, akik nem kaphatnak meg egy rosszfiút.


Tehát, ha találsz is ilyen lányt, biztosan nem lesz hűséges, szerintem.

2010. júl. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Nincs olyan lány, aki rendes, hűséges, szelíd, dolgos és laza baráti csevejjel elcsavarhatnád a fejét, mert akkor már rég megtette volna más, sokat is koppant volna. Amint járni kezdtek, előveheted önmagadat, a humorérzékedet, a romantikus ötleteidet, stb, de ahhoz, hogy felkeltsed az érdeklődését, kell, hogy benned lássa az erőt, aki majdan megvédheti őt magát, a közös gyerekeket és erős családapa lehet. Ad olyan helyzeteket az élet, amikor bizony meg kell erőltetnünk magunkat és nem lehetünk önmagunk: a főnöknek sem jó beszólni, akárhogy szeretnénk, stb. Az emberek közötti kommunikáció sosem volt olyan egysíkú, hogy mindenhol magunkat adjuk. A gyerekeddel is másképp fogsz beszélni, mint a szüleiddel vagy a nejeddel. Egy nőt meg kell tudnod győzni arról, hogy nemcsak kedves, aranyos vagy, de a nehezebb helyzetekben is helyt fogsz állni.

Bármilyen pasiba szerettem bele "önmagáért", abból sose lett kapcsolat. Ellenben a jelenlegi páromat önmagáért szeretem, de abszolút nem úgy kezdődött, hogy ő egy olyan nagyon rendes srác lett volna, kamuzott össze-vissza, amibe időnként belekérdeztem... :) Amióta együtt vagyunk (=több éve), mindig őszinte és egyenes.

2010. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egy szerényebb fiú egy szerényebb lánnyal jöhet csak össze. Míg egy szerényebb lánynak nagyobb esélye van egy menő pasival összejönni, mert az odamegy őt megszólítani. Amúgy elvileg én is a szerényebb pasikat kedvelem de mégis van valami vonzó a nagymenőkben (nem a BMW) tehát nem a pénz, hanem inkább az önbizalom, az hogy bátor. Ez vonzó egy pasiban. És minél inkább "kelleti magát" azt érzem, hogy egyre jobban vonz. Nem tudom miért, de ez is valami ösztön lehet..
2010. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

ennyire általánosítani,döbbenet!hány normális lány van aki csak egy kedves szóra vágyik megszámolni sem tudnám,és emellett jó a külsejök,csak a paraszt lányoknak kell ilyen férfi!

21f

2010. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Van igazság az utolsó hozzászólásban, még pedig azért sem szabad általánosítani, mert szerintem életkorfüggő is a dolog. Mondjuk a 15-20 éves és a 25-30-as korosztály viselkedése más és más. De lehet, nincs igazam.

Az életkor előrehaladtával csak csökken a nagyzási mánia. Persze lehet, ezt is csak én gondolom így.

Egyébként hasonló típus vagyok a Kérdezőhöz hasonlóan, csak jó 10 évvel idősebb.

2010. júl. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!