Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a szerényebb fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szerényebb fiúknak hogyan van esélye? (lent)

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés volt már, hogy csak a nagyképű partiarcokra buknak a csajok, de ezeket szerencsére megcáfolták. Le is írta egy csomó lány, hogy Ő az ilyen "rendes" srácokra bukik, akikkel lehet normális párkapcsolatban élni és nem a menő cuccokról meg dugásról szól az egész...

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha én ilyen visszahúzódóbb/szerényebb ember vagyok, akkor hogyan ismerkedhetnék lányokkal? Hiszen mi nem vagyunk olyan feltűnőek, nem is a külsőnkkel próbálunk kitűnni (nincs BMW-s övünk meg nem hordunk rózsaszín pólót :D) és hát a leszólítás sem az erősségünk. Ha mégis kezdeményezünk, akkor szántok rá időt, hogy megismerjetek egy ilyen srácot, vagy az első benyomás az az, hogy "unalmas/hétköznapi/lúzer" stb?

Előre is köszönöm a válaszokat.

19/F


2010. júl. 7. 20:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
61%
amúgy a kérdezőnek teljesen igaza van, a mai csajoknak BMW kell meg drága cuccok, aki mást mond hazudik
2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ne neee gyerekek állj! :D

Nem mondom, hogy BMW kell nekik, épp azt írom, hogy ezeket megcáfolták ezen az oldalon, de akkor mégis az ilyen szerényebb emberek hogy találhatnak párt. :)

És nem feltétlen rólam szólt a kérdés, de aztmondják jó a humorom, ráadásul a külsőmmel sincs gond. És nem, attól még, hogy valaki szerény még nem lesz gyáva meg tutyimutyi meg ilyesmi. Ne az ilyen szemüveges kövér pattanásos "lúzer" ugorjon be a visszahúzódó/szerény szavaktól, mert egyáltalán nem így van. :)

2010. júl. 7. 21:14
 13/31 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell BMW. XD

Viszont a szerényebb srácok szerintem szerényebb lányokkal kezdjenek, mivel ha nagyon eltérő két ember tulajdonságban, az hamar kiütközik.

2010. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

de aranyos vagy :)

Én szánok az ilyenekre az időt megéri :)

Hát nyilván jobb lenne ha te szólitanád le a csajt és tovább a csaj átvenné a "vezetést." :)

De ha gondolod írsz privit és segíthetek. (:

2010. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Hát... mondom (írom:)), hogy nem feltétlen rólam szól ez a kérdés, én azért le mernék szólítani egy lányt, ha nagyon tetszik (bár, ha visszautasít akkor valószínűleg összedől a világ, de ez már részletkérdés). Írtam egy privit.


Ja, és köszönöm az eddigi válaszokat.

2010. júl. 7. 22:49
 16/31 anonim ***** válasza:

A lányok a rosszfiúkra buknak. Ezt lehet szépíteni, meg lehet cáfolni, de én saját példámból kiindulva mondom, hogy, ha nem vagy kigyúrt, és az embert keresed bennük, akkor vesztettél.


Tavaly volt egy elég kemény hullámvölgyem, egy lány miatt, akibe szerelmes lettem, gyengéd voltam hozzá, nem bunkóztam, semmi, akkor a lány egy kemény csávót választott. Én fél évig nem bunkóskodtam senkivel partykban, nem használtam ki senkit. Aztán kb 3 hónapja újra elkezdtem kondizni, rendszeresen partyzni, és kihasználni az adódó lehetőségeket. Egy partyban simán 2-3 olyan lánnyal kavarok, akikért mások kb gyilkolnának, utána leszarom őket, ők pedig nyomulnak, és csak egyetlen lehetőséget kérnek, amit rendszerint nem kapnak meg.


Aki ezek után azt mondja, hogy a rendes fiúknak van esélyük, az hazudik. Amióta bunkó tahó vagyok, azóta bárkit megkaphatok, és kb annyit kell mondanom, hogy szia cica van gazdád....


19/F

2010. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Hát utolsó, én márpedig embert szeretnék társnak, nem pedig egy ösztönvezérelt dugnivaló húsdarabot. :)

Egyébként szerintem nem ilyen diszkókban kéne ismerkedned.

2010. júl. 7. 23:44
 18/31 anonim ***** válasza:

Diszkón kívül szerinted hol lehetne még ismerkedni?!:D


Amúgy a lényegen nem változtat, minden lánynak a rosszfiú kell. Ha te jó vagy, akkor max barát kategória lehetsz.

2010. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
a lányoknak csak az kell aki szemétkedik velük, benne van a génjeikben azt hiszem. Ne akarj rendes srác lenni, vagy ha az vagy, akkor ne tűnj annak, mert rendesen ráb#szol. Hiába megy a duma, hogy így-úgy rendes- normális srác kell aki nem csal meg, ez csak szöveg. Lehet ez ellen lázadni, lehet tagadni, attól függetlenül TÉNY!
2010. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
az utolsó kettőnek teljesen igaza van, mostmár én is bunkó leszek a csajokkal és leszarom őket, hátha bejön...
2010. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!