Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, a szerényebb fiúknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a szerényebb fiúknak hogyan van esélye? (lent)

Figyelt kérdés

Annyi olyan kérdés volt már, hogy csak a nagyképű partiarcokra buknak a csajok, de ezeket szerencsére megcáfolták. Le is írta egy csomó lány, hogy Ő az ilyen "rendes" srácokra bukik, akikkel lehet normális párkapcsolatban élni és nem a menő cuccokról meg dugásról szól az egész...

Tehát az lenne a kérdésem, hogy ha én ilyen visszahúzódóbb/szerényebb ember vagyok, akkor hogyan ismerkedhetnék lányokkal? Hiszen mi nem vagyunk olyan feltűnőek, nem is a külsőnkkel próbálunk kitűnni (nincs BMW-s övünk meg nem hordunk rózsaszín pólót :D) és hát a leszólítás sem az erősségünk. Ha mégis kezdeményezünk, akkor szántok rá időt, hogy megismerjetek egy ilyen srácot, vagy az első benyomás az az, hogy "unalmas/hétköznapi/lúzer" stb?

Előre is köszönöm a válaszokat.

19/F


2010. júl. 7. 20:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
jó kérdés ,ez rám is igaz:)
2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%
Persze, papíron a rendes srácokra buknak... feltéve, ha a rendes srác partiarc és ki van gyúrva. :) Szóval nyugodtan ásd el magad! :)
2010. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
a szerénység nem egyenlő a gyávasággal, ha érdekel egy csajszi, kezdj el vele beszélgetni, nem kell jó duma meg jó cucc, meg nyomulni,csak beszélgetni érdeklődni, onnantól minden megy magától :)
2010. júl. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
18%
Szedd össze magad, mert ez kész röhej. Hagyományosan a férfi dolga az udvarlás, ha a nőnek kell téged bátorítgatni, max egy papucs lesz belőled.
2010. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:48


Sajnos igazad van!

2010. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Az hogy normális nem azt jelenti hogy ül a sarokban és meg sem mer szólalni.

menj oda beszélgetni minden lányhoz aki megtetszik, ha nem nagyon foglalkozik veled hagyd ott menj oda egy másikhoz aki tetszik, így előbb utóbb valakivel tetszeni fogtok egymásnak annyira hogy időt szánjon rád és találkozzatok máskor is.

2010. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre ,hogy mostanába mind ilyen hülyeségekkel dobálózik,hogy "nekik ez nem,meg az nem,meg ők biztos nem,meg olyan kell,meg olyan nem kéne "..Háát a f.szt nem,iszonyatosan játszák magukat,bezzeg ha oda kerűl a sor akkor meg egyből.......
2010. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Hát, most tuti le fognak pontozni páran, de ha már szerényebb fiú vagy, akkor ezek a tulajdonságok fontosak:

legyen jó külsőd , vagy jó humorod. Ha szerényebb fiú vagy, akkor ezek miatt fognak észrevenni a lányok. Különben sztem nem nagyon...

2010. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

A mai világban sok embernek megkönnyíti az életét az internet, éljetek a lehetőséggel:) Itt az msn-re gondolok például. Ha nem személyesen kell beszélgetned, nem vagy annyira visszafogott. (legalábbis én ilyen vagyok:)

A ruha nem fontos. Hiába hord vki 10ezres ruhákat, ha bunkó és buta. Attól még nem fog kelleni.

Ha vki nem a külsőségekre bukik (és nem ítélkezik hirtelen) van esély :-)

2010. júl. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:

Nem feltétlenül igaz, mert én személy szerint rá sem nézek a 'partiarcokra'.

Igazából azt hiszem az a lényeg, hogy ha nem lépsz, esélyed sem lesz megismerkedni egy normálisabb lánnyal (mert szerintem a nyomulós része egy külön faj). Valahogyan meg kell szólítanod, és beszédbe elegyedned azzal, aki tetszik, mert mondjuk én is rettentő beszari vagyok, és azért nem találok normális pasit, mert némelyik (nagy hányad) túl félénk (de ez már egy más téma).

Mindenesetre az sosem árt, ha magabiztos vagy, de csak úgy, hogy magadat adod. Ez így elég kusza, de remélem érthető. :D

L/17

2010. júl. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!