Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szerető? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerető? Mennyi ideig lehetett fentartani a viszonyt, illetve mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de beleszerettem valakibe, akinek családja van.

Szenvedek , mert bánt a lelkiismeret,de szeretem is.Nagyon.

Nem tudom, mi tévő legyek?


2010. júl. 6. 20:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
nem és nem is leszek soha második semelyik pasi életében, sem a hétvégi p.inája!! ennél kicsit többre tartom magam és keresek egy normális független férfit,vagy ha csak a szükségletekről beszélünk, keresek egy független szexpartnert aki nőtlen és másnak sem ártok vele.
2010. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
soha nem tudod hogy kibe szeretsz bele, vagy ki jön be.az nem ugy megy, hogy csak abbol válogat az ember aki független, nem tudhatod kivel találkozol és milyen hatással lesz rád.vagy lehet robot vagy, érzelmek nélkül:D
2010. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

aki azt irta hogy diszkókban vannak ribancok annak üzenem,hogy se mindenki az.Mint ahogy itt is véditek magatokat.Persze az ilyen 3.személyek között is van ribanc és nem ribanc.Én járok diszkóba nem tartom magam ribancnak és nem is viselkedek ugy.szal nem kéne általánosítani.

Egyébként meg nekem is nagyon bejön egy férfi akinek családja van(házasnak nem házas)de vissza fogom magam és még csak nem is mutatom neki,hogy mit érzek pedig tudom,hogy bejövök neki.Nem azért nem foglalkozok vele mert elitálem azt aki átadja magát a szerelemnek,hanem azért mert a gyerekekre gondolok akiknek esetleg csak hétvégi apa jutna miattam.

2010. aug. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Orálkulum ***** válasza:
szerintem nincs abban semmi rossz más férfijét/nőjét elszeretni. ha másban találod meg a boldogságot, akkor miért is ne, hiszen magadnak te kell legyél az első. direkt mondom, hogy elszeretni, és nem pedig viszonyt fenntartani, mert azt már az előttem hozzászólók elég szépen kivesézték, hogy milyen negatív vetületi vannak. hamar el kell jöjjön az idő, amikor a két félnek választania kell. a kettős játék etikátlan, kellemetlen, és az egyik fél amúgy is előbb-utóbb beleun, vagy lebukik.
2010. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező neked van kapcsolatod mellette vagy te egyedülálló vagy?kor?csak hogy tisztábban lássuk a szitut
2010. aug. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!