Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltál már szerető? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerető? Mennyi ideig lehetett fentartani a viszonyt, illetve mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Nem vagyok rá büszke, de beleszerettem valakibe, akinek családja van.

Szenvedek , mert bánt a lelkiismeret,de szeretem is.Nagyon.

Nem tudom, mi tévő legyek?


2010. júl. 6. 20:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
24%

Úgy voltam, hogy a pasinak 6éves kapcsolata volt. Gyerekek nem voltak. :)

Belementem, mert éreztem valamit a pasi iránt..

Ez ment egy félévig.. Utána választás elé állítottam a pasit. Vagy marad a csajjal, vagy velem. Engem választott.

Megbántam. Túlsok ideje lett rám, és nem szerettem belé. Szar ügy, de szakítottam vele. :)

2010. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%

Voltam. Pár hónap, vége lett, mert nem tudtunk többet találozni. RÉszéről volt érzelem és család.


Ez kemény dió. Ha nem érdekled, akkor nincs mit tenni. El kell felejteni. Ha érdekled akkor...

2010. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát igen, kemény dió.Részéről is van érzelem.De a gyerekek miatt nem akar válniSzereti a gyerekeit, belehalna, ha elveszítené őket.

2010. júl. 6. 20:47
 4/25 anonim ***** válasza:
26%
Fél évig tartott, a menyasszonya mellett.
2010. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
20:49 -nek: Miért lett vége?
2010. júl. 6. 20:55
 6/25 anonim ***** válasza:
48%
jó sok ribanc van itt és jó sok kurafi..gratulálok
2010. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

20:55! Nem, biztos, hogy ribancok! Lehet, hogy nagyon is értékes emberek... Csak ezt hozta az élet, ez jutott.

Igen, én is ilyen helyzetben vagyok... És bánt a lelkiismeret.

Mintha rólam írt volna a kedves kérdező.

2010. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem, h véleményezz.

És ne ítélkezz: nem tudhatod, hogy nem szeretsz-e bele egyszer valakibe, aki már házas.

2010. júl. 6. 21:01
 9/25 A kérdező kommentje:
20:57 -nek: ez Nálatok mióta tart?
2010. júl. 6. 21:02
 10/25 anonim ***** válasza:
47%
Pár hónapja...
2010. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!